Про нас

2012
2013
2014
2015
2017
2019
2020
2021
2012

28 вересня 2012 року Масі Найєм заснував юридичну фірму у вигляді ТОВ «Юридична компанія Міллер». На той час на ринку існувало безліч компаній, пріоритетом діяльності яких була комерційна складова. Створюючи «Міллер», ми мали на меті просувати найважливіші цінності – верховенство права та закону.

Від початку роботи компанії основним її напрямом був запуск та супровід бізнесу. Так, за роки існування «Міллер» Корпоративна практика стала повноцінним асистентом бізнесу. Ми завжди знаходили ефективні легальні рішення там, де інші йшли на порушення закону.

2013

Перший рік Компанія обслуговувала моноклієнта. 

У 2013-му розпочалася Революція Гідності. Певний час Компанія була на межі закриття у зв’язку із ціннісними розривами з Клієнтом та, як наслідок, припинення співпраці. Проте принциповість та вміння шукати рішення допомогли нам пережити ці труднощі.

2014

У Компанію прийшла юристом нині керуючий партнер Каріна (тоді ще) Вербовенко. На той час «Міллер» вже мала власну спеціалізацію – запуск та подальший супровід ресторанного бізнесу. На цьому ринку Компанія достатньо швидко стала впізнаваною. Саме цього року у нас з’явилися Клієнти, яким ми допомогали розвиватися, а паралельно – розвивалися і ми. Нині вони існують як круті бізнеси.

Разом із тим, команда «Міллер» була настільки маленькою, що в Компанії навіть  не було необхідності систематизувати  внутрішні процеси. Наприклад, кожен юрист вів свої справи просто у таблицях Excel. І з тим об’ємом завдань, що ми мали, це було нормою.

2015

У серпні 2015 року засновник Компанії Масі Найєм отримав повістку в армію. Протягом однієї доби необхідно було прийняти рішення: або зачинятись, або передати управління в руки відповідальній людині, яка  збереже Компанію та її репутацію. Такою людиною стала тоді ще юрист Каріна Вербовенко. Протягом наступних 17 місяців вона керувала «Міллер» самостійно.

У цей період ми почали налагоджувати внутрішні процеси. Саме тоді з’явилась амбіція не просто залишатись на ринку юридичних послуг, а стати одними з найвідоміших в Україні. Принциповість, креативність, експертність і дисципліна стали провідними  принципами діяльності Компанії.

2017

Після повернення партнера Масі Найєма з армії Компанія продовжила свій розвиток і почала розширювати комплекс послуг, які тепер надавала. Так з’явився поділ  на практики.

2017-ий став роком перших гучних справ, проєктів, які потребували великої відповідальності та експертності.

2019

У перші місяці року Компанія відкрила Практику Захисту, що дало можливість захищати Клієнтів в кримінальних провадженнях. Так до команди  приєднався партнер Олексій Носов. На той момент у Олексія вже був п’ятирічний досвід роботи у підтримці державного обвинувачення. Тому він очолив Практику.

Пізніше ми розширили перелік послуг, і Практика під керівництвом Олексія стала Кримінальною.

2020

У 2020 році почала формуватись Практика справ про адміністративні правопорушення та Практика захисту честі, гідності і ділової репутації. З’явилося чимало успішних кейсів. 

Рік пандемії не пройшов для Компанії даремно: ми навчилися працювати дистанційно, краще структурувати свій час та однаково ефективно захищати права своїх Клієнтів. За рік Практика справ про адміністративні правопорушення виграла десятки справ, пов’язаних з порушенням прав карантину.

Практика захисту честі, гідності та ділової репутації теж принесла компанії успіх. У її межах ми захищали, як публічних діячів, чиї немайнові права було порушено, так і журналістів, відстоюючи їх професійне право на свободу слова. Професійна робота наших адвокатів у судах приносила Клієнтам перемогу.

2021

Ми продовжуємо робити свою роботу професійно та відповідально. Наші адвокати надають захист у резонансних кримінальних справах. Ми й надалі супроводжуємо успішний бізнес та відбиваємо рейдерські атаки на Клієнтів, захищаємо їх права у судах та відстоюємо їх ділову репутацію. А ще ми почали більше спілкуватися з Клієнтами та розповідати про юридичне простою мовою. 

Ми пишаємося своїми перемогами, але не збираємося зупинятися на досягнутому. Компанія планує заглибитись в ті послуги, які вже надає та вперше увійти в рейтинги юридичних компаній в Україні… дякуючи вам.

Наша команда

Партнери

Партнер

Масі Найєм

Партнер
Партнер

Каріна Панченко

Керуючий партнер
Партнер

Олексій Носов

Партнер

Корпоративна практика та практика судових спорів

Партнер

Каріна Панченко

Керівник та адвокат корпоративної практики та практики судових спорів

Яна Мороз

Адвокат корпоративної практики та практики судових спорів

Ангеліна Климчук

Адвокат корпоративної практики та практики судових спорів

Юлія Рябець

Юрист корпоративної практики та практики судових спорів

Руслана Кошель

Помічник адвоката корпоративної практики та практики судових спорів

Вікторія Палій

Помічник адвоката корпоративної практики та практики судових спорів

Вікторія Cолоненко

Юрист корпоративної практики та практики судових спорів

Кримінальна практика

Партнер

Олексій Носов

Партнер. Керівник кримінальної практики
Партнер

Масі Найєм

Адвокат кримінальної практики

Ольга Веретільник

Адвокат кримінальної практики

Наталія Баранова

Молодший юрист кримінальної практики

Микола Скуба

Молодший юрист кримінальної практики

Артем Облетов

Старший юрист кримінальної практики

Ілля Воробйов

Адвокат кримінальної практики

Практика захисту честі, гідності та ділової репутації

Партнер

Масі Найєм

Керівник та адвокат практики захисту честі, гідності та ділової репутації

Юрій Мельник

Адвокат практики захисту честі, гідності та ділової репутації

Практика справ про адміністративні правопорушення

Марина Носова

Старший юрист практики справ про адміністративні правопорушення

Адміністративний відділ

Анастасія Бугайова

Керівник адміністративного відділу

Аліна Смолінська

HR

Анна Щербицька

Офіс-менеджер