fbpx

Про нас

2012
2013
2014
2015
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2012

28 вересня Масі Найєм заснував юридичну компанію ТОВ «Юридична компанія Міллер». Від початку роботи компанії основним її напрямом став запуск та супровід бізнесу, а ключовим принципом нашої роботи сила права. Тобто застосування всього потенціалу законів для забезпечення справедливості. З першого дня роботи ми знаходимо ефективні та виключно легальні рішення там, де інші зневірюються та йдуть на компроміси з совістю або з законом. Саме це суттєво відрізняє нас від конкурентів.

2013

У 2013-му розпочалася Революція Гідності. Як і для багатьох українців, ця подія стала для нас визначальною. Ми на власні очі бачили неспроможність держави забезпечити безпеку та справедливість. Сила права опинилася під загрозою. В умовах слабких інституцій робота закону на відновлення справедливості стала для нас одночасно вимогою часу та особистим викликом.

2014

У «Міллер» прийшла юристкою нині керуюча партнерка Каріна (тоді ще) Вербовенко. На той час пріоритетною спеціалізацією нашої компанії був супровід ресторанного бізнесу. У цій сфері ми швидко закріпили позиції та стали впізнаваними. Компанія  стала більше встигати та замислюватися над необхідністю виходу за межі супроводу корпоративного бізнесу.

2015

У серпні засновник компанії Масі Найєм отримав повістку в армію. Протягом доби необхідно було ухвалити рішення: зачинятися або передати управління в руки відповідальній людині, яка збереже компанію та її репутацію. Такою людиною стала Каріна Вербовенко. Протягом наступних 17 місяців вона керувала «Міллер» самостійно.

У цей період ми почали налагоджувати внутрішні процеси та шукати юристів «однієї з нами крові» ціннісних, вмотивованих, амбітних та патріотичних. Принциповість, креативність, експертність і дисципліна стали провідними положеннями діяльності компанії.

2017

Після повернення партнера Масі Найєма з армії компанія продовжила розвиватися і почала розширювати комплекс послуг, які тепер надавала, до судових кейсів. Але вже тоді ми почали задумуватись над збільшенням кількості напрямів роботи та поділом на практики.

2018

«Міллер» набуває цитування та згадок через числену участь в гучних суспільно важливих справах. Ми захищаємо політичних активістів, журналістів та ветеранів АТО і набуваємо публічності. Ми впевнені в тому, що саме політична конкуренція та прозорість є одними з найважливіших механізмів забезпечення сили права в державі.

2019

У перші місяці року компанія започаткувала «Практику захисту», що дало можливість обстоювати права клієнтів у кримінальних провадженнях. 

2020

У 2020 році почали формуватися «Практика справ про адміністративні правопорушення» та «Практика захисту честі, гідності і ділової репутації». Перший рік пандемії не пройшов для компанії даремно: ми навчилися працювати дистанційно, краще організовувати свій час та однаково ефективно захищати права своїх клієнтів. За рік «Практика справ про адміністративні правопорушення» виграла десятки справ, пов’язаних із порушенням прав карантину.

«Практика захисту честі, гідності і ділової репутації» теж принесла компанії успіх. У її межах ми захищали, як публічних діячів, чиї немайнові права було порушено, так і журналістів, відстоюючи їх професійне право на свободу слова. Професійна робота наших адвокатів у судах приносила клієнтам перемогу.

2021

Цього року наша корпоративна практика розширюється одразу на два нових напрями: «Практику судових спорів» та «Практику захисту бізнесу». 

Перша успішно займається досудовим та судовим супроводом у трудових, сімейних,  спадкових спорах та спорах з державними органами. Друга, серед іншого, допомагає розв’язувати корпоративні конфлікти, забезпечує юридичний супровід нового бізнесу, захищає права українських та іноземних підприємців від рейдерського захопленням. 

Ми продовжуємо робити свою роботу віддано та відповідально. Наші адвокати надають захист у резонансних кримінальних справах. Ми й надалі супроводжуємо успішний бізнес, відбиваємо рейдерські атаки на клієнтів, захищаємо їхні права у судах та відстоюємо ділову репутацію. А також обстоюємо права політичних активістів та лідерів суспільної думки.

2022

Ми пишаємося своїми перемогами, але не збираємося зупинятися на досягнутому. Ми боронимо силу права, інтереси наших клієнтів та Україну.

Від початку війни росії проти України частина нашої команди поповнила лави Збройних сил України, а інша продовжує виконувати юридичну роботу. Ми не залишаємо жодного нашого клієнта без захисту та турботи. Ми усвідомлюємо, що перемога України у цій війні грунтується як на фронтах, так і в тилу. Саме тому під час воєнного стану «Міллер» продовжує виконувати свою головну функцію  попри все стояти на варті законності та сили права в Україні.

Наша команда

Партнери

Партнер

Масі Найєм

Партнер, засновник Miller

Юридичний стаж: Понад 20 років
Компетенція:

Партнер, засновник Miller

Юридичний стаж: понад 20 років

Компетенція:

 • Комплексний захист бізнесу від тиску правоохоронних органів

 • Захист та мінімізація негативних наслідків при проведенні обшуків, вилученні майна підприємства та співробітників

 • Підготовка команди та служби безпеки підприємства до обшуку, тренінги для співробітників

 • Підготовка та захист інтересів фізичних осіб під час допитів

 • Вирішення конфліктів між фізичними та юридичними особами

 • Надання консультацій та роз'яснень

Категорії злочинів:

 • Службові злочини (самоуправство, перевищення повноважень працівниками правоохоронних органів, провокація підкупу)

 • Злочини проти життя та здоров’я

 • Злочини, вчинені правоохоронцями та військовими

Визнання:

 • Лідер Захисту бізнесу за результатом національного рейтингу «Вибір клієнта. ТОП-100 юристів України 2023»

Партнер

Каріна Панченко

Партнер, керівник практики вирішення спорів, адвокат

Юридичний стаж: Понад 14 років
Компетенція:

Партнер, керівник практики вирішення спорів, адвокат

Юридичний стаж: понад 14 років

Компетенція:

 • Відкриття нового та супровід поточного бізнесу

 • Розробка схеми роботи бізнесу, зокрема, обрання оптимальної схеми оподаткування

 • Аудит (due diligence) перед купівлею/продажем нового або працюючого бізнесу

 • Реєстрація об'єктів інтелектуальної власності, а також захист під час позасудових та судових процедур порушення прав на інтелектуальну власність

 • Вирішення корпоративних конфліктів між засновниками та з контрагентами

 • Комерційні судові спори

 • Надання консультацій та роз'яснень

Визнання:

 • Лідер юридичного ринку у категорії «Зірки нової генерації» Ukrainian Women in Law 2023

 • Лідер Судової практики та медіації за результатом національного рейтингу «Вибір клієнта. ТОП-100 юристів України 2023»

Партнер

Артем Крикун-Труш

Партнер, керівник практики White-Collar Crime, комплаєнсу та внутрішніх розслідувань, адвокат
Юридичний стаж: Понад 13 років
Компетенція:

Партнер, керівник практики White-Collar Crime, комплаєнсу та внутрішніх розслідувань, адвокат

 

Юридичний стаж: понад 13 років

 

Компетенція:

 • Комплексний супровід бізнесу на всіх етапах кримінального провадження у справах White-Collar Crime

 • Послуги з питань комплаєнсу, включаючи антикорупційний, санкційний та торгівельний комплаєнс

 • Внутрішні розслідування (включаючи транскордонні) з урахуванням вимог FCPA (Foreign Corrupt Practices Act) та UKBA (UK Bribery Act)

 • Захист інтересів клієнтів в Європейському суді з прав людини

 • Захист інтересів клієнтів в Міжнародній організації кримінальної поліції (Інтерпол)

 

Категорія злочинів:

 • Службові злочини та економічні злочини

 • Податкові та фінансові злочини

 • Злочини в сфері інтелектуальної власності, ІТ та кіберзлочини

 • Корпоративне шахрайство

 

Визнання:

 • Переможець Всеукраїнського конкурсу «Молодий правник року» за підсумками 2021-2022 років в категорії «Молодий адвокат».

 • Адвокат року в трьох категоріях: «White-Collar Crime», «Захист бізнесу» та «Антикорупційне право» за результатом Всеукраїнського незалежного публічного конкурсу «Адвокат року - 2023».

 • Лідер Антикорупційної практики за результатом національного рейтингу «Вибір клієнта. ТОП-100 юристів України 2023».

 • Рекомендований юрист у практиці White-Collar Crime за версією міжнародного рейтингу Legal 500 EMEA 2021.