Заявлено відвід судді Трубнікову А.В., який здійснює розгляд справи щодо «Арістарха» Олексія Цимбалюка.

20.05.20

Раніше, на підготовчому судовому засіданні нами було заявлено клопотання про закриття кримінального провадження, оскільки обвинувальний акт було передано до суду з пропуском 2-місячного строку, встановленого для проведення досудового розслідування. Проте, суддею Шевченківського районного суду м. Києва Трубніковим А.В. у задоволенні клопотання було відмовлено з тих підстав, що «на підтвердження позиції не було долучено будь-яких документів» у зв’язку з чим суд «прийшов до висновку про передчасність заявленого клопотання». При цьому слід звернути увагу на те, що розгляд питання щодо закриття кримінального провадження у зв’язку із поданням обвинувального акту до суду з пропуском строку може здійснюватися лише під час підготовчого судового засідання.

За сукупністю вищевказаних подій, які відбулись на підготовчому судовому засіданні, а також у зв’язку із наявністю реальних сумнівів щодо неупередженості та об’єктивності судді Трубнікова А.В., сьогодні, під час судового розгляду, останньому стороною захисту було заявлено відвід. Вказана заява була прийнята судом та передана для подальшого її розподілу та розгляду.

Нагадаємо, сьогодні відбулося чергове судове засідання по справі Олексія Цимбалюка, який обвинувачується за перепалку з Владиславом Бовтруком, який зараз називає себе журналістом Страна.UA.

Про дату та час розгляду заяви про відвід нами буде повідомлено пізніше. Слідкуйте за оновленнями.