Зареєстровано два кримінальні провадження за заявою, поданою в інтересах народного депутата України Гео Лероса

28.01.21

Заяви про вчинення кримінальних правопорушень, подані нашими юристами в інтересах Гео Лероса, стосуються ймовірних дій народного депутата України Миколи Тищенко та Дениса Комарницького.

Офіс Генерального прокурора відкрив кримінальні провадження за такими статтями:

– ч. 1 ст. 364 КК України (Зловживання владою або службовим становищем);
– ч. 1 ст. 14 ч. 4 ст. 296 КК України (Готування до хуліганства із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень).

Як відомо, раніше в розпорядження Гео Лероса потрапили записи розмов невстановлених осіб, голоси яких схожі на голоси Миколи Тищенко та Дениса Комарницького.

Частину цих записів наш Клієнт опублікував 2 жовтня 2020 року на своєму YouTube-каналі.

Під час розмови, невстановлені особи, зокрема, обговорюють своє корупційне минуле та готування до нападів на народних депутатів України Гео Лероса та Олександра Дубінського.

Чоловіки з голосами, схожими на голоси Тищенка та Комарницького обговорюють «тіньові схеми» й публічну дискредитацію своїх опонентів. Із розмов випливає, що президент Володимир Зеленський та голова Офісу Президента України Єрмак А.Б. нібито покривають корупційні дії Дениса Комарницького у Києві.

В розмовах також згадується проведення обшуків у Дениса Комарницького, пов’язаних з корупцією навколо будівництва Подільсько-Воскресенського мосту. Чоловік із голосом, який ймовірно належить Комарницькому дякує Тищенку за допомогу у вирішенні інциденту з Подільсько-Воскресенським мостом та обшуком у нього в офісі. З розмови можна припустити, що до вирішення цього питання причетні перші особи держави.

7 жовтня 2020 Гео Лерос оприлюднив другу частину відеозаписів.

На плівках невстановлені особи обговорюють напад на Гео Лероса та Олександра Дубінського. Зокрема, в розмові йдеться про застосування такого знаряддя вчинення протиправного діяння, як газовий балончик, облиття зеленкою, “обійми” та “пробіжки в кайданках” із Гео Леросом.

Наразі здійснення досудового розслідування у вказаних кримінальних провадженнях делеговано Головному управлінню Національної поліції у Києві.

В подальшому нами буде ініційовано проведення допитів, призначення судової експертизи аудіозаписів для ототожнення осіб за фізичними параметрами голосу, а також проведення інших слідчих (розшукових) дій для встановлення обставин можливого вчинення кримінальних правопорушень.

Рашіне писали про це тут: https://bit.ly/2YlxoGf.

Посилання на відеозаписи YouTube каналу Гео Лероса (https://bit.ly/3l7r4vf), (https://bit.ly/34uQRXr).