fbpx

Закрито провадження у зв’язку із відсутністю в діях Микола Виговський складу та події адміністративного правопорушення.

20.01.21

Сьогодні було закрито ще одну (вже останню) справу про адміністративне правопорушення за підтримку Сергій Стерненко.

Ще 06.07.2020 справа надійшла до суду, потім була повернута суддею на дооформлення. Потім працівники поліції в своєму рапорті написали, що недоліки неможливо усунути і повернули справу знову в суд.

Шевченківським районним судом м. Києва було розглянуто протокол про адміністративне правопорушення відносно Миколи Виговського за ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство) і за результатами цього розгляду суддя прийшов до рішення про необхідність закриття провадження у зв’язку із відсутністю в діях Миколи Виговського складу та події адміністративного правопорушення.

Нагадаємо, активісти:

– Коваленко Антон,
– Кір’яков Олександр і
– Виговський Микола,

були присутні під час мирної акції, яка відбулася під стінами Шевченківського районного суду м. Києва в підтримку Сергій Стерненко, якому в той час обирали запобіжний захід. Того дня Миколу, як і Олександра і Антона, поліція висмикнула з натовпу і затримала, у зв’язку з тим, що він ніби-то висловлювався нецензурною лайкою в публічному місці, але до протоколу жодних належних доказів додано не було.

Вважаючи вищевказані дії працівників поліції неправомірними та необґрунтованими, адвокатами нашої компанії було підготовлено відповідну позицію, яку суддя Шевченківського суду повністю підтримав.