Захист у справах про службові злочини: партнер компанії виступив у ВАКС із промовою, яку долучать до матеріалів окремою книгою 

19.01.23

— Шановний адвокате, гарний підхід у оформленні матеріалів ваших дебатів. А як нам підшити книгу до справи?

— Шановний суд, для зручності у кінці книги є QR-код для доступу до всіх матеріалів.

Завершилася найважливіша стадія судового процесу — фінальні дебати у Вищому антикорупційному суді, на яких клієнта захищав партнер компанії Олексій Носов. Його промову буде долучено окремою книгою, наповненою графічними матеріалами, які розкривають суть нашої стратегії.

Ми захищаємо права колишнього директора міжнародного аеропорту «Бориспіль» Євгенія Дихне. Справа стосується укладення попередніх договорів оренди летовища з двома підприємствами за нібито заниженими цінами.

Розгляд цього провадження тривав майже два роки. За цей час ми розклали справу на молекули.

  • Для того, щоб пояснити кожну важливу деталь цієї важливої справи, ми зібрали всі матеріали у книгу. Колегія суддів отримала по примірнику, щоб мати можливість гортати та бачити, про що йдеться у конкретний момент доповіді: хронологію подій, структуру ухвалення рішень, розподіл сфер відповідальності, фото та графіки на підтвердження наших слів. У кінці книги виписана наша письмова позиція по кожному слову обвинувального акта та QR-код для завантаження.
  • Завдяки достаньо геніальному рішенню партнера компанії Олексія Носова детектив не був присутній у суді. До речі, це рішення було у межах закону і детектив на щастя живий-здоровий, але таким чином не зміг впливати на свідків.
  • Радниця практики елекономічних та службових злочинів Ольга Веретільник зробила таблицю з усіма доказами, навпроти кожного була коротка чітка аргументована позиція захисту. Загалом по справі було досліджено більше 10 000 сторінок доказів.
  • Стратегію ми писали близько 2 тижнів. Завдяки цьому фактично всі свідки сторони обвинувачення підтвердили відсутність складу злочину у діях нашого клієнта.
  • Кожен свідок для нас став дуже важливим матеріалом для дослідження. У середньому було витрачено щонайменше 60 годин над дослідженням свідка, його мотивів і суперечностей з реальним перебігом обставин, які досліджував суд.
  • Фактично протягом всього розслідування ми діяли на випередження державного обвинувачення. Тобто знали кроки, які вони будуть вчиняти, і це завдяки нашій продуманій стратегії.

Ми пишаємося реакцією суддів і присутніх на виступ нашого партнера, це дуже сильний показник нашої фахової та професійної роботи.

Тепер останнє слово — за судом.