Як поліцейський образив і потім образився.

04.06.20

Завтра відбудеться дуже цікаве судове засідання, в якому ми представляємо інтереси народного депутата Oleksandra Ustinova та головного редактора Цензор.НЕТ, Юрий Бутусов.

Якщо коротко, то до них позивається підполковник Євген Шевцов, поліцейський з Головного слідчого управління Національна поліція України.

Суть позову: Євгена Шевцова образив пост в facebook Олександри Устінової, в якому вона дала оцінку висловлюванням Євгенія Шевцова. Додаємо скріншот зі сторінки Позивача, з дописом «ту-я овца», «бродячая живность», «умс-но отсталое ч-ло» на адресу депутатки.

Олександра тоді дала таку оцінку діям поліцейського:

«Тупая овца, обезьяна, бродячая живность, умственно отсталое чучело» – такими епітетами вітають зараз депутаток представники моєї нової Національної поліції. От і мене публічно привітав напередодні свята цілий заступник начальника Головного слідчого управління Національноі поліціі Украіни Євген Шевцов».

Весь пост – за посиланням https://bit.ly/30inSpB.

Наш адвокат Масі Найєм, який буде представляти інтереси Клієнтів в суді, зазначає:

“Позиція поліцейського Євгена Шевцова наступна.

По-перше, він, як «справжній» офіцер, в позові пише, що такого не писав: «Позивач звертає увагу суду на те, що на його власній сторінці в facebook взагалі відсутнє таке особисте повідомлення».

По-друге, Позивач дає оцінку посту, який він не писав: «..будь-який орфографічний словник української та російської мови {…} містять безліч українських та російських слів, що можуть бути скорочені наступним чином: «ту-я»; «ту-й»; «ч-ло»; «умс-но»; «обез-не».

Дуже чекаємо на засідання суду. Щоб спитати у пана Євгена Шевцова, який не писав цей пост, що ж мав на увазі… автор поста? »

Судове засідання відбудеться об 11:30, 05.06.2020.
Дарницький районний суді м. Києва.
м. Київ, вул. Кошиця, 5-А, суддя Мицик Ю.С.