Розпочато допит свідків по справі “кіборга” Віталія Григор’єва.

08.12.20

Сьогодні в Голопристанському районному суді Херсонської області допитували свідків по справі Віталія Григор’єва.

Першим допитано колегу Віталія, який разом з ним патрулював територію.

Він повністю підтвердив версію подій нашого Клієнта. На запитання захисника, а потім уточнююче питання прокурора свідок відповів, що він особисто вважає, що ситуція дійсно несла загрозу для обвинуваченого. Повідомив, що внутрішньою інструкцією, якою керуються працівники лісового господарства дійсно передбачена можливість використання особистої зброї у випадку загрози життю чи здоров’ю, за умови здійснення попереджувальних пострілів.

Після чого допитано одного з чоловіків, які брали участь в порубці лісу.

Цей свідок – зять загиблого. Заперечував будь-яку причетність до незаконної вирубки дерев, на запитання “чим заробляєте на життя?” – відповів що допомагає людям копати картоплю.

Стверджує що нічого не бачив, але переконаний що померлий Безпалий на авто нікуди не їхав, і не міг загрожувати Віталію Григор’єву.

На наступному судовому засіданні, призначеному на 15 січня о 10.00 будуть допитані ще двоє свідків – родичі померлого, які допомагали йому вирубувати ліс та втекли з місця події.

Нагадаємо, Віталій Григор’єв – колишній “кіборг”, який працює в лісництві. 10 січня 2020 року він патрулював територію і виявив осіб, що незаконно рубали дерева. Після того, як Віталія помітили браконьєри, один з них сів в машину і почав їхати прямо на Григор’єва чим спричинив небезпеку для його життя. Віталію Григор’єву довелось вистрілити в авто щоб врятуватись від наїзду машини. Внаслідок трагічного збігу обставин браконьєр помер, а Віталію було повідомлено про підозру.