Беремо під свій захист ветерана АТО Івана Дєєва та його дружину Людмилу Дєєву.
Чому ми вирішили взятись за цю справу?
Іван Дєєв – ветеран війни на Донбасі. У 2014 році він пішов служити у полк спецпризначення, який проводив диверсійні операції на окупованих територіях. В тому числі особисто приймав участь у ліквідації так званого «начальника міліції» ЛДНР.
Після цього майже одразу потрапив у полон і провів там близько трьох років, де до нього застосовувалися різноманітні тортури. Під час обміну 2019 року він повернувся з полону, у Києві проходив реабілітацію.
Що сталось і чому потрібен наш захист?
16 жовтня Іван Дєєв зі своєю дружиною рухався на автомобілі по вулиці Тютюнника, проїзд по якій перекрив автомобіль «BMW». На зауваження та прохання нашого Клієнта звільнити дорогу водій відреагував агресивно, та разом із пассажиром фактично напав на подружжя Дєєвих та наніс численні тілесні ушкодження, ступінь тяжкості яких наразі встановлює експертиза. Після чого нападники покинули місце події не дочекавшись працівників поліції.
Проведенням оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили особи двох нападників та одному з них вже повідомили про підозру за ч. 2 ст. 296 КК України (Хуліганство, вчинене групою осіб).
Коментар керівника Кримінальної практики Міллер, юридичної компанії Alexey Nosov:
«Насильство не повинно бути способом вирішення конфліктів в сучасному світі.
Самозахист я допускаю, але умисний напад має нести за собою відповідальність. Ми взяли цю справу, саме щоб забезпечити збереження прав та інтересів наших Клієнтів, а також проконтролювати повноту досудового розслідування зі сторони слідства.
Наша компанія обов’язково буде вести цей процес публічно, окрім того наші адвокати мають високий рівень експертизи в даній категорії справ.
Все це, в тому числі, унеможливить протиправний вплив на хід розслідування зі сторони підозрюваних. Адже уже зараз мають місце численні спроби змусити потерпілих змінити свої покази. В тому числі шляхом підкупу.»
Захист інтересів подружжя Дєєвих здійснюватиметься на умовах pro bono.
Свого часу ветерани АТО – захищали нас.
Тепер наш обов’язок – захистити їх.
Ми вважаємо, що правильний день – це день, який почався зі збору всієї команди на сніданок.
Так так, ефективність це не лише про кількість виконаних задач на день, інколи це про витрату часу на корисну інформацію, яка може допомогти не «згоріти» на роботі.
Часто в погоні за тими самими задачами ми забуваємо про найголовніше – про самих себе. Тому на цьому сніданку ми не тільки дружно смачно поїли, а й послухали прекрасну міні-лекцію від психолога Andriy Kozinchuk.
Розповів він нам про дуже круту тему – професійне вигорання. Про подачу матеріалу говорити мало, бо це треба було лише бачити.
Важлива якість справжнього професіонала – це доступно і зрозуміло пояснити навіть дуже розумні теми. Андрій саме такий. А ще ми весь час сміялись і іноді навіть з самих себе, бо в його жартах впізнавали один одного.
Якщо не вдаватись в деталі, то ми запам’ятали наступне:
1. Треба знайти собі хоббі і що найголовніше знаходити ресурс на нього. Звісно це хоббі не має бути пов’язаним ніяк з професією.
2. Біг на дистанцію 700 метрів теж може бути ефективним.
3. В нашому житті є цілих 8 важливих сфер, яким необхідно виділяти час і робота лише одна з них.
4. Якщо не слідкувати за своїм станом, то в майбутньому навіть улюблена робота стане лише зайвим навантаженням.
5. Деяких наших колег небезпечно відправляти на Балі, бо є загроза, що вони там і залишаться.
Коротше, було все неймовірно.
І ми будемо повторювати такі сніданки.
Міцно обіймаємо Андрія всією командою!)