Відомі дати апеляції у справах учасників акції під Офісом Президента

13.04.21

Київський апеляційний суд розгляне апеляційні скарги адвокатів Міллер, юридична компанія на домашні арешти Сергія Філімонова та Олексія Білковського.

Обидва засідання відбудуться 14 квітня.
У справі Білковського – о 10:00.
У справі Філімонова – о 14:10.

Наразі обоє активістів перебувають під цілодобовим домашнім арештом. Такий запобіжний захід їм призначила суддя Печерського районного суду Константінова Крістіна Едуардівна.

Наші адвокати вважають ці рішення необґрунтованими та незаконними.

Підставою для апеляційних скарг стали:

1. Невідповідь висновків слідчого судді фактичним обставинам кримінального провадження. Докази, зібрані слідством, жодним чином не підтверджують причетність наших Клієнтів до дій, у скоєнні яких їх звинувачують.
2. Істотні порушення вимог кримінального процесуального закону. У ході засідання суддя, порушуючи загальні засади кримінального провадження, безпідставно відмовилася допитувати свідків захисту.
3. У справі Олексія Білковського – ще й неповний судовий розгляд. Адже у ході розгляду суддя навіть не вивчала матеріали справи.

Свою позицію ми відстоюватимемо в суді.

Нагадаємо, що активістам Олексію Білковському та Сергію Філімонову було повідомлено про підозру за участь у мирній акції протесту біля Офісу президента України. Обом активістам інкримінують хуліганство. Білковського підозрюють ще й в умисному пошкодженні чужого майна