fbpx

У справі Сергій Стерненко та Руслана Демчука визначений склад колегії Одеського апеляційного суду.

30.03.21

Невідкладно, після призначення колегії адвокати Міллер, юридична компанія подали клопотання про скасування запобіжного заходу Клієнтам.

Скаргу на вирок Стерненку та Демчуку розглядатимуть судді Кадегроб Альбіна Іванівна (головуюча), Котелевський Руслан Іванович та Прібилов Вадим Михайлович.

Апеляційна скарга від адвокатів надійшла до суду 29 березня та у цей же день розподілена на вказаних суддів. Тепер у головуючої є три дні для того, аби перевірити її на відповідність вимогам кримінального процесуального кодексу (ст. 398 КПК). Після цього судді мають ухвалити рішення про відкриття апеляційного провадження.

За законом, зробити це повинні до завтра – 31 березня 2021 року.

Крім того, сьогодні наші адвокати подали клопотання про скасування запобіжних заходів обом засудженим. Ми обгрунтовуємо необхідність звільнення наших Клієнтів повною відсутністю ризиків під час обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Відповідно до законодавства, клопотання розглянуть впродовж 10 днів з моменту відкриття апеляційного провадження.

Нагадаємо, 23 лютого суддя Приморського районного суду Одеси Попревич Віктор Михайлович виніс обвинувальний вирок Сергієві Стерненку та Руслану Демчуку у справі про нібито викрадення Сергія Щербича.

Суд визнав наших Клієнтів винними у викраденні людини. Крім того, Стерненко отримав покарання за звинуваченням у незаконному носінні зброї, Демчук – у розбої.

Обвинувачені отримали покарання у вигляді 7 років та 3 місяців позбавлення волі з конфіскацією половини майна.

P.S.У цій справі Стерненка, окрім адвоката нашої Компанії, захищають також Vitaliy Kolomiets, Mykola Orekhovsky, Вадим Оксюта та Andrii Pysarenko