fbpx

У Офісу Генерального прокурора відсутні претензії до професійних якостей Гюндуза Мамедова

06.08.21

02 серпня Кадровою комісією Офіс Генерального прокурора встановлено підстави для звільнення Гюндуза Мамедова з посади заступника Генпрокурора.

У ЧОМУ СУТЬ?

Кадрова комісія Офісу Генерального прокурора вважає, що через відсутність допуску до державної таємниці Гюндуз Мамедов не може належним чином виконувати покладені на нього посадові обов’язки. Це і є достатньою та єдиною підставою для його звільнення з адміністративної посади заступника Генпрокурора.

Будь-яких претензій щодо професійних якостей Гюндуза Мамедова, кадровою комісією не висловлено.

З органів прокуратури Гюндуза Мамедова мають звільнити на підставі поданої ним 27.07.2021 заяви про звільнення за власними бажанням.

Нагадаємо, що раніше в Офісі Генерального прокурора відмовили у звільненні Гюндуза Мамедова за власним бажанням, посилаючись на наявність відкритого дисциплінарного провадження ().

Відтепер дисциплінарне провадження завершене та відповідно відсутні обставини, які перешкоджали прийняти у встановлений Кодексом законів про працю України двотижневий строк рішення про звільнення Гюндуза Мамедова за власним бажанням. Два тижні з моменту подання нашим Клієнтом заяви про звільнення спливають 11 серпня 2021 року.

ЩО ЦЬОМУ ПЕРЕДУВАЛО?

Як ми писали раніше, приводом для відкриття дисциплінарного провадження щодо нашого Клієнта стало рішення СБУ про відмову у наданні допуску до державної таємниці, яке достроково було припинене та у подальшому не подовжене через повідомлення недостовірних відомостей.

А саме не було зазначено факт викладацької роботи за сумісництвом в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова.

Нагадаємо, що ця інформація міститься у відкритих джерелах, зокрема, у щорічній декларації, а відповідно приховати ці дані Гюндуз Мамедов не ставив за ціль, тому, вірогідно, відмова в доступі через цю причину є формальністю. Мета — адмінтиск для подальшого звільнення.

Крім того, згодом наш Клієнт подав оновлений пакет документів для доступу до держтаємниці, однак відповіді так і не отримав.