fbpx

У мирний час організовували вечірки, а тепер відновлюють Україну — як наші клієнти відбудовують Київщину

12.05.22

Дитячий садок, ліцей та ветеринарна клініка у Гостомелі — це перші об’єкти, які взялася відбудовувати команда об’єднання Район #1. 

У мирний час це була спільнота локальних бізнесів, розташованих на Рейтарській у столиці, яка влаштовувала вечірки й збирала гроші на облаштування вулиці. Після початку війни вони згуртувалися довкола іншої справи — відновлення міст на Київщині, що постраждали від війни та створили благодійний фонд Districtone.Foundation

До команди вже долучилося понад 500 волонтерів. З 18 квітня за кошти благодійників вони встигли:

  • законсервувати та підготували до аварійно-відновлювальних робіт 6 будівель у Гостомелі,  Ірпені, Бородянці та селищі Озера у Київській області (це, переважно, дитячі садочки та школи)
  • запустити відновлення житлового сектору в Ірпені
  • надали гуманітарну допомогу сотням українцям, що проживають у деокупованих населених пунктах

Основні завдання фонду — післявоєнна відбудова України. Йдеться насамперед про відновлення дошкільних та шкільних закладів, а також житлових будинків. 

Усі роботи (зокрема, купівля будівельних матеріалів, оренда спеціального транспорту для вивезення сміття та завалів) оплачують коштом зібраної благодійної допомоги.

«Одним із напрямків роботи нашої компанії є допомога з реєстрацією та подальший юридичний супровід благодійних фондів. Ми пишаємося тим, що нашій команді випадає можливість співпрацювати з такими людьми.  Волонтери з Districtone.Foundation ставлять собі за мету відновити критичну інфраструктуру — садочки, школи та житловий сектор. Все для того, щоб кожен міг повернутися до своєї безпечної домівки, а діти —  піти до школи, щойно це буде безпечним, аби повернути нормальне життя як дітям, так і їхнім батькам»,  

коментує адвокатка, керівниця практики захисту бізнесу Ангеліна Климчук.
Якщо вам потрібна з реєстрацією благодійного фонду, підготовкою договорів, ми допоможемо.  Звертайтеся до наших юристів через:
  • офіційний e-mail office@millerlawfirm.ua
  • сайт millerlawfirm.ua (кнопка «залишити запит» праворуч вгорі сторінки)
  • за телефоном +380 (67) 538 45 38
А ще віднедавна у нас є Patreon. Там ділитимемося частиною матеріалів від нашої команди. Будемо вдячні, якщо підтримаєте нас, а ми натомість зможемо брати ще більше pro bono кейсів.