Тиждень судових розглядів у справі Володимира Трофименка, інвестора компанії “Трейд Коммодіті”.

26.04.21

Цього тижня у Вищому антикорупційному суді щодня відбуватиметься розгляд справи за обвинуваченням Володимира Трофименка у справі стосовно закупівель палива Міністерством оборони.

Увесь тиждень суд досліджуватиме документацію, яку подавали учасники конкурсу на закупівлю палива, а також – подальші договори щодо зміни ціни.

Аби пришвидшити розгляд, сторона захисту подала клопотання про долучення цих документів без їх дослідження. Проте колегія суддів його не задовольнила.

Крім того, цього тижня досліджуватимуться документи щодо проведення обшуків та негласних слідчих дій у кримінальному провадженні.

За сьогоднішнім засіданням, яке триває прямо зараз, можна слідкувати тут: bit.ly/3erP7Do

Посилання на наступні засідання з’являтимуться в коментарях до цієї публікації.

Нагадаємо, нашого Клієнта Володимира Трофименка звинувачують у тому, що він нібито організував незаконне укладання додаткових угод до договорів поставки палива Міністерству оборони. За версією обвинувачення, внаслідок цих дій, ціну палива було необґрунтовано та незаконного збільшено, а міністерству – завдано збитків.

P.S. Цього тижня разом з адвокатами нашої Компанії Оля Веретільник та Masi Nayyem, інтереси Володимира Трофименка представляють також Andrii Sliusar з Vasil Kisil & Partners та Igor Stepanov