fbpx

Тиждень рейдерської атаки.

26.04.21

На минулому тижні особи, які назвалися представниками ТОВ «Фінансова компанія “Інвестохіллс Веста”, намагалися силою прорватись в будівлю Словацький дім.

Усі дії цих осіб задокументовані.Наразі адвокати нашої Компанії разом із поліцією:

1. Встановили осіб, які намагалися увірватися до приміщення офісного центру Словацький дім, що, за законом, належить нашому Клієнтові, іноземному інвестору.

2. Встановили номери автомобіля (АМ 4448 СТ), який приїздив до будівлі у ніч з п’ятниці на суботу з людьми, що готують повторну спробу захоплення.

3. Подали заяву про злочин (пошкодження майна) за наслідком пошкодження дверей та замка особами, яких вдалося встановити.

4. Подали скаргу на адвокатку, представницю ТОВ “ФК “Інвестохіллс Веста”, яка системно впродовж тижня порушувала адвокатську етику.

5. Подали позов про захист честі, гідності та ділової репутації адвокатів нашої Компанії проти представників ОГО “Нова Столиця”. Крім того, ініціювали проведення податкової перевірки щодо діяльності цієї громадської організації.

Нагадаємо, що рейдери намагаються захопити будівлю Словацького дому з середи 21 квітня. Частково встановлені особи перебувають там щоденно.

Адвокати нашої Компанії пильнуватимуть їх подальші дії.

Захищаючи нашого Клієнта, ми одночасно намагаємося вберегти інвестиційну привабливість України.

На жаль, окремі особи досі вважають, що Україна не змінилась, а бізнес – в тому числі й іноземні інвестиції тут – легка здобич.

Ми щиро вдячні представникам державних інституцій за принципову позицію щодо захисту майна іноземного інвестора. Зокрема:

Тимчасова спеціальна комісія з питань захисту прав інвесторів на чолі з Галина Янченко;

Ukraine Invest;

Антирейдерська комісія Міністерство Юстиції України;

Національна поліція України;

Офіс Генерального прокурора.