fbpx

Трішки про нас)

05.06.20

За час карантину Партнери компанії дуже сумували за колегами. Тому на минулих вихідних ми вперше всі разом зібрались. І по рисах, написаних Партнерами, вгадували один одного.

Деякі риси були настільки “наші-наші”, що ми не наважились ділитись ними. Але з деякими просто неможливо не поділитись)

Читайте, вгадуйте)

– Говорить тихо, доводиться прислухатися. Але під час сплеску емоцій точно чує весь офіс.

Фізично складена так, що якщо дме сильний вітер, то може понести як Еллі з Канзасу в казці «Чарівника Смарагдового Міста».

– Зазвичай сперечається з кимось по телефону, для отримання відповіді може використовувати заборонений прийом: ми на вас скаргу напишемо якщо ви не дасте нам відповідь.

У разі якщо юриспруденція набридне, можна спробувати себе в юніорів Чикаго Буллс.

– У розмові використовує слівця з німецької і російськомовної англійської.Може запитати щось типу «А це ваша їжа в вашому пакеті?»

Володіє стрункою фігурою, не дивлячись на те що любить їсти іноді навіть більше ніжжартувати.

– Якби міг, то ходив би завжди в одній куртці і кросівках. Але потрібно і в суди і назустрічі. Доводиться діставати костюми.

Каже все що приходить на розум, іноді навіть те, що людям краще не чути і не знати.

Володіє найпрактичнішою зачіскою. Через це йому часто доводиться носити з собоюдокументи (ночами і на мітингах).

– В одязі віддає перевагу стилю «Не чіпайте мене» в перемішку з яскравими сукнями і білими блузами. Коли чує слово на букву «П»(політики), то зіниці розширюються і голос стає вище.Переконати … – простіше переконати собаку щовін кіт. Зовнішність максимально не типова для юриста, тому опонентів завжди чекає неприємний сюрприз. А ще її складно втратити в натовпі.

– В одязі віддає перевагу стилю – зручно і стильно. Коли чекає зустріч – дістає секретну зброю – підбори.Тон – вище середнього) Набагато вище… У суперечках як правило не бере участь, але якщо тема їй цікава – переконає навіть Партнера М.

Краще запізниться, ніж прийде на роботу не нафарбована.

– Говорить мало, ніколи не підвищує голос. Часто говорить: «я все вирішу». І вирішує. У суперечках зазвичай спокійно висловлює свою думку, але не нав’язливо. За карантин або як і всі поправився, або камера в телефоні повнить.

Можете писати, якщо когось впізнали!

І гарних вам вихідних. Нехай не трапиться нічого такого, що змусить вас згадати про нас)

А на фото – ми.