fbpx

Справа за нападом на ветерана АТО Івана Дєєва: підготовче судове засідання відкладено

22.12.21

Вчора о 12:30, в Печерському районному суді м. Києва мало відбутись підготовче судове засідання у справі за обвинуваченням Свиридова Ю.В. та Зінковського В.В., що в жовтні 2020 року напали на ветерана АТО Івана Дєєва та його дружину.

Один з обвинувачених, Володимир Зінковський, на сьогоднішнє засідання не з’явився. Захисник останнього пояснив суду, що напередодні його клієнту раптово стало погано і його було ушпиталено, проте ніяких доказів цього не надав. Так як проведення підготовчого судового засідання без участі обвинуваченого, який відсутній, є неможливим, засідання було відкладено на 02.03.2022 року.

ЩО ДАЛІ?

Ми перевіримо поважність причин неявки обвинуваченого. За наявності підстав, ініціюємо перед судом притягнення його до передбаченої законом відповідальності та можливої зміни запобіжного заходу.

У ЧОМУ СУТЬ СПРАВИ?

Юрій Свиридов та Володимир Заінковський обвинувачуються у тому, що скоїли напад на ветерана АТО Івана Дєєва та його дружину. Приводом для завдання тілесних ушкоджень з боку обвинувачених стало зроблене ветераном зауваження.

Мало місце затягування строків досудового розслідування. Слідство навіть повідомляло про підозру непричетній особі. Проте, за допомогою суспільного розголосу та професійних і вчасних дій наших адвокатів, реальних нападників було встановлено, необхідні експертизи проведено, а обвинувальний акт направлено до суду у передбачений законом строк.

Нагадаємо, Дєєв Іван – ветеран війни на Донбасі, який брав участь у ліквідації так званого «начальника міліції ДНР». Військовослужбовець потрапив у російський полон і провів там близько трьох років, де пережив різноманітні тортури. У 2019 році повернувся з полону, у Києві проходив реабілітацію.Детальніше про цю справу ми писали тут.