Справа ветерана АТО Петро Олексюк. Два роки затягування.

01.03.21

Завтра повинно відбутися судове засідання у справі ветерана АТО Петра Олексюка.

Йдеться про обвинувачення у вимаганні хабара щодо лікаря відділу соціальної експертизи Центральної військово-лікарської комісії Міноборони України Валерія Наумова та голови Центральної медико-соціальної експертної комісії № 1 Київського міського центру медико-соціальної експертизи Віктора Чернявського.

Кримінальне провадження за цим фактом потрапило до суду два роки тому. Однак його розгляд постійно відкладали. Востаннє засідання мало відбутися у липні минулого року. Але тоді суд повернув обвинувальний акт у цьому провадженні прокурорам для усунення недоліків.

Тепер прокурори вдруге направили до суду обвинувальний акт.

Про що справа?

Лікарів звинувачують у вимаганні хабара з нашого клієнта – ветерана АТО Олексюка Петра. Чернявський та Наумов, за версією обвинувачення, намагалися отримати від Петра Олексюка неправомірну вигоду в розмірі 1500 доларів США.

Петро Олексюк отримав поранення на війні. Він звернувся за присвоєнням інвалідності до МСЕК. За розгляд відповідних документів лікарі вимагали з ветерана хабар. У зв’язку з цим, наш клієнт звернувся до СБУ, і передача хабара була задокументована.

Сподіваємося, що цього разу засідання відбудеться, і нам вдасться розпочати розгляд кримінального провадження.

Коли та де?

Завтра, 2 березня, о 14:00
Печерський районний суд м. Києва, вул. Володимирська, 15