fbpx

Справа ветерана АТО Петра Олексюка: засідання вкотре перенесли

02.03.21

Розгляд у справі ветерана АТО Петро Олексюк перенесли через раптову хворобу обвинуваченого. Затягування триває вже два роки.

Сьогодні у Печерському районному суді Києва мало відбутися підготовче засідання по справі щодо вимагання хабара з нашого Клієнта.

Проте суд не відбувся – його зірвала раптова хвороба обвинуваченого Валерія Наумова.

Про що справа?

Нагадаємо, йдеться про кримінальне провадження за обвинуваченням лікаря відділу соціальної експертизи Центральної військово-лікарської комісії Міноборони України Валерія Наумова та голови Центральної медико-соціальної експертної комісії № 1 Київського міського центру медико-соціальної експертизи Віктора Чернявського у вимаганні хабара з ветерана АТО Петра Олексюка ().

Лікарі хотіли отримати неправомірну вигоду з ветерана в розмірі 1500 доларів США. Саме таку плату обвинувачені затребували з нашого Клієнта за присвоєння йому інвалідності внаслідок поранення, отриманого в зоні бойових дій.

Через постійні перенесення розгляд справи Олексюка не може розпочатися вже два роки. Минулого разу суд повернув обвинувальний акт у цьому провадженні прокурорам для усунення недоліків.

Обвинувальний акт направили до суду вдруге, і засідання було призначене на сьогодні. І ось – несподівана хвороба Наумова вкотре заважає розпочати розгляд справи.

Що далі?

Суд відклав проведення підготовчого засідання в межах «розумних строків» на два місяці, до 5 травня 2021 року.

Щиро сподіваємося, що до наступного судового засідання обвинувачений Валерій Наумов нарешті одужає та віднайде у собі мужність постати перед судом.