fbpx

Справа про вбивство Катерини Гандзюк: суд завершив дослідження доказів і перейде до допиту свідків

27.01.22

Дослідження документів, відео/аудіо доказів сторін у справі про вбивство Катерини Гандзюк Дніпровський районний суд завершив. Далі перейде до допиту свідків. 

Суддя вирішила дати доступ до телефонів і ноутбуків Владислава Мангера і Катерини Гандзюк, що зберігаються в іншому кримінальному провадженні. Суддя вирішила, що техніку мають доставити в суд і дослідити спеціалісти. Мангер попередньо заявляв, що відкриє телефон і ноутбук. Раніше експертиза не змогла їх зламати, а в запароленому стані доказової цінності вони не мали. 

Також планують дослідити телефон Катерини, але пароль до нього втрачений. Представники потерпілих заперечували проти задоволення клопотання в частині техніки, яка належала Катерині. 

Крім цього, суд продовжив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою ймовірним організаторам Олексію Левіну та Владиславу Мангеру до 27 березня. 

А також розглянув важливі клопотання: 

  • долучив до матеріалів справи та дослідив докази потерпілих
  • задовольнив клопотання про допит експертів, зокрема, за клопотанням представників потерпілих

Судове засідання щодо допиту свідків заплановано на вівторок, 8 лютого. 

У чому суть справи?

Нагадаємо, з серпня 2020 року Дніпровський районний суд розглядає справу за обвинуваченням екс-голови Херсонської облради Владислава Мангера та Олексія Левіна в організації нападу на Катерину Гандзюк. 

Виконавці цього злочину засуджені у 2019-му. Вони пішли на угоду зі слідством і визнали, що облили керівника справами виконавчого комітету Херсонської міськради Катерину Гандзюк сірчаною кислотою. За це отримали по 500 доларів. Катерина Гандзюк у результаті померла. 

Наша позиція

Наразі суд дослідив більшу частину доказів. Представники потерпілих надали додаткові підтвердження того, що Катерина Гандзюк вкрай негативно ставилась до Владислава Мангера та неодноразово критикувала його участь у виборах. А також, що причини її виходу з партії «Батьківщина»‎ напряму пов’язані з несприйняттям Катериною Мангера, якого зарахували до її лав.  

«Сторони на більшості судових засідань посилаються на те, що свідки підтвердять саме їх версію. Особливо, коли йдеться про показання ключових свідків. Тому наступні кілька місяців будуть вирішальними для справи»

повідомила наша адвокатка Ольга Веретільник.

Інтереси потерпілих у кримінальному провадженні, окрім адвокатки нашої компанії Оля Веретільник, представляє також адвокатка Євгенія Закревська.