Справа Олексія “Аристарха” Цимбалюка. Чи допитає суд свідків?

02.03.21

Завтра, 3 березня, повинне відбутися судове засідання по справі Олексій Цимбалюк. Суд збирається заслухати свідків обвинувачення.

Про що справа?

Олексія Цимбалюка звинувачують у перепалці з особою, яка тепер називає себе журналістом Страна.UA – Новости Украины Владиславом Бовтруком. Сутичка нібито сталася під час акції на Майдані Незалежності проти реєстрації кандидатів у народні депутати Андрія Клюєва та Анатолія Шарія 2 липня 2019 року.

Проте слухання по цій справі затягується.

У чому причина?

Спроба допитати зазначених свідків відбуватиметься вже вдруге. Адже впродовж тривалого часу сторона обвинувачення не може забезпечити їх явку.

На нашу думку, таке затягування судового процесу з боку прокурора пов’язане з фактичною відсутністю доказів вини нашого Клієнта.

Ми натомість готові доводити невинуватість “Аристарха” під час завтрашнього судового засідання. До свідків обвинувачення у нас є багато детальних питань.

Нагадаємо, що під час допиту в суді потерпілого, останній навіть не зміг описати одяг ймовірного нападника на нього. Ми переконані, що справа проти нашого Клієнта – ні що інше, як чергова спроба проросійського видання “Страна.UA” дискредитувати громадських активістів в Україні.

Коли і де?

Завтра, 3 березня, о 15:00
Шевченківський районний суду м. Києва, вул. Дегтярівська, 31-А