fbpx

Справа “кіборга” Віталія Григор’єва: 13 експертиз, щоб довести очевидне

03.03.21

Учора, 2 березня, відбулося чергове судове засідання у справі “кіборга” Віталія Григор’єва. Практично повністю воно було присвячене дослідженню результатів експертиз.

Що відбувалося в суді?

Впродовж всього засідання суд досліджував досліджував результати 13-ти експертиз. Та більшість із них не дали жодних корисних висновків. Натомість результативними виявились лише 4 експертизи.

Зокрема:

– що карабін, з якого стріляв Віталій Григор’єв, стріляє і це – вогнепальна зброя;
– що машина, яка їхала на Віталія, – справна;
– що дірка в автомобілі – від вогнепальної зброї.

Той самий експерт, який це підтвердив, відповів у висновку на питання, які слідчий перед ним не ставив. Зокрема, вказав, що куля пробила скло машини під кутом 30 градусів в горизонтальній площині та зверху вниз. Цікаво, що експерт зміг це визначити за неякісними фото з місця події, зробленими вночі, та копіями матеріалів справи. Авто експерт не оглядав;

– що померлий загинув від вогнепального поранення.

Тобто єдине, що підтвердили висновки – те, що факти, які не заперечує сторона захисту, мають місце.
А ще – що один із експертів “перестарався”.

Результати судового засідання ще раз підтверджують, що єдиними доказами у справі є слова Віталія, який визнає, що захищався, та слова родичів померлого.

Останні стверджують, нібито тікали та нічого не бачили, але чомусь точно знають, що померлий не заводив машину і не їхав на нашого Клієнта.

Про що справа?

Віталій Григор’єв – колишній “кіборг”, який працює в лісництві. У січні 2020 року, патрулюючи територію, він виявив осіб, що незаконно рубали дерева. Один із браконьєрів сів у машину і почав їхати прямо на Григор’єва, чим спричинив небезпеку для життя нашого Клієнта.

Аби врятуватися від наїзду, ветерану довелося вистрілити в автомобіль, що рухався прямо на нього. У результаті цього водій машини помер.

Що далі?

Наступні судові засідання призначені на 11 та 18 березня 2021 о 10.00 в Голопристанському районному суді Херсонської області. Суд планує продовжити дослідження доказів.

Запрошуємо всіх підтримати Віталія.