fbpx

Справа Катерини Гандзюк: син обвинуваченого намагався підкупити свідка

28.03.23

Сьогодні на судовому засіданні у справі Катерини Гандзюк прокурор оприлюднив нові докази. Це протокол допиту свідка Павла Пилипенка, який відбувся у жовтні 2022 року. Сторона обвинувачення долучила їх до клопотання про продовження запобіжного заходу для підозрюваних Владислава Мангера та Олексія Левіна.

У цьому допиті Пилипенко свідчить, що дізнався про причетність Владислава Мангера до вбивства зі слів Ігоря Павловського, який також є свідком у цій справі. Також Пилипенко чув розмову між Олексієм Левіним і Сергієм Торбіним (виконавцем), яка ймовірно стосувалась виконання замовлення про напад на Катерину Гандзюк.

Після цього під час допиту в іншому кримінальному провадженні Павло Пилипенко розповів, що його намагався підкупити син Мангера, аби він змінив показання на користь Мангера-старшого в справі Каті Гандзюк.

Сторона захисту, звісно, виступала проти долучення протоколу допиту до матеріалів. Втім, в цій частині думки адвокатів Мангера і самого Мангера відрізнялись. Останній погоджувався на долучення документу до матеріалів, але заявляв, що інформація в них неправдива.

Натомість, Дніпровський районний суд прийняв аргументи прокурора та залишив Владислава Мангера та Олексія Левіна під вартою ще на два місяці. Наступне засідання суду призначено на 4 квітня, відбуватимуться допити експертів.