Справа Горлових або як вирішують питання в Запоріжжі.

10.12.20

Справа Горлових – це 6 судових справ та досудових розслідувань про те, як в один момент найближчі люди стають ворогами. Ворогами, що мають єдину ціль – привласнити майно померлого, заручившись ймовірно корупційними зв’язками.

По факту майно було переоформлено за дивних обставин ще до смерті рідної людини.

Ми представляємо законних спадкоємців, якими ініційовано оскарження такого переоформлення та відкриття кримінального провадження по ст.190 ККУ (шахрайство).

Дана справа неодноразово потрапляла в поле зору журналістів, проте резонанс не заважає набирати цій справі обертів безкарності та вседозволеності. https://bit.ly/2VZvSbj

Коли ми вступили в одну із судових справ про встановлення додаткового строку на прийняття спадщини (за позовом опонента), то були шоковані кількістю наявних процесуальних порушень, допущених судами та протиріч у документах опонента.

Ось декілька прикладів від нашого адвоката Мороз Яни.

1. Судом задоволено позов до неналежного відповідача.

У справах про встановлення додаткового строку на прийняття спадщини відповідачами є спадкоємці, які прийняли спадщину або відповідні органи ОМС, проте аж ніяк не нотаріальна контора.

2. Порушено правила підсудності. Ні відповідач, ні майно не знаходяться в даному районі.

3. Відсутні докази поважності причин пропуску строку на прийняття спадщини (повірте, їх дійсно немає).

У іншій судовій справі здивувало накладення арешту на майно клієнтка Алина Горлова, яка навіть не була стороною у справі.

І справа не лише в процесуальних порушеннях, допущених судами. Було здійснено напад на матір клієнтки та завдано їй тілесні ушкодження.

А ще були спроби викрадення тіла з моргу (за час розгляду справ померла одна із осіб, яка ініціювала оскарження переоформлення майна). Проте заради майна опоненти готові навіть визнати померлу недієздатною.

Клієнти неодноразово звертались до начальника Південно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції м. Дніпро Ivan Lehostaiev із проханням провести службове розслідування щодо його підлеглого, проте воно і досі не розпочате.

Нами була подана касаційна скарга по одній із справ. Також готуються звернення та адвокатські запити до Міністерства юстиції України, НАЗК та ВРП.

Хоча попереду ще довгий судовий процес, проведення судових почеркознавчих експертиз та досудових розслідувань, впевнені, що нам факультативно в цей час вдасться також довести корупційні зв’язки деяких осіб із державними органами, задіяними в боротьбу за майно.