Сьогодні у Печерському районному суді міста Києві продовжилось підготовче засідання по справі Уляни Супрун проти В. Кацмана та телеканалу «ZIK».

06.02.20

На судове засідання з’явилась представник телеканалу «ZIK» (ТОВ «Телерадіокомпанія «Нові комунікації»).

Volodymyr Katsman на судове засідання не з’явився. Але під час засідання суддя С. Вовк на гучномовці зателефонував на номер телефону, який був вказаний нами в позові як телефон В. Кацмана.

З розмови стало відомо, що адреса, за якою направляється кореспонденція – правильна, але про дане провадження В. Кацман не чув. У зв’язку із цим суддя повідомив, що оголошує перерву і просить його або його представника прибути в судове засідання, яке відбудеться 11 лютого, об 14:30.

З нетерпінням будемо чекати Володимира Наумовича на судове засідання.

Про що справа?

Позов про захист честі, гідності та ділової репутації та спростування недостовірної інформації та відшкодування моральної шкоди було подано до В. Кацмана та телеканалу «ZIK» (ТОВ «Телерадіокомпанія «Нові комунікації») у зв’язку з тим, що 06 серпня 2019 року В. Кацман в ефірі вищезазначеного каналу розповсюдив у вільному доступі недостовірну інформацію про Уляну Супрун, яка на той час виконувала обов’язки Міністра охорони здоров’я України.

Отже наступне судове засідання відбудеться 11 лютого2020 року о14:30. Адреса суду: м. Київ, вул. Володимирська, буд. 15.