Слідчі дії у справі підпалу автомобіля народного депутата України Гео Лероса.

09.09.21

Адвокатами нашої компанії до Печерського управління поліції ГУ НП України подано клопотання про допит:

– голови Офіс Президента України Андрія Єрмака;
– Президента України Володимира Зеленського;
– колишнього голови Офісу Президента Андрія Богдана;

по справі щодо підпалу авто народного депутата України Гео Лероса.

Тепер детальніше.

Щодо голови Офісу Президента Андрія Єрмака.

Його численні висловлювання дали підстави вважати, що він вважає Гео Лероса особистим ворогом після оприлюднення нашим Клієнтом у березні цього року відеозаписів за участю брата Голови ОП – Дениса Єрмака.

При цьому авто згоріло не лише в пана Лероса. В травні цього року відбувся підпал мотоциклу та спроба підпалу автомобіля двох інших фігурантів вищезгаданих відеозаписів – Дмитра Штанька та Сергія Шумського (https://bit.ly/2DI8NEN).

Тому ми можемо припустити, що пану Єрмаку може бути відома інформація про знищення майна Гео Лероса.

Щодо Президента України Володимира Зеленського.

Висловлювання Володимира Зеленського також викликають припущення що він цілком розділяє позицію Андрія Єрмака. Про це, зокрема свідчать його публічні висловлювання (https://bit.ly/2DLIwp8) та виключення Гео Лероса з парламентської фракції “Слуги народу”. Крім того, Володимир Зеленський є керівником Андрія Єрмака.

Щодо колишнього голови Офіса Президента Андрія Богдана.

По цікавому збігу обставин – його авто теж згоріло (https://bit.ly/3m3s58T). Адвокати нашої компанії вважають, що в нього можуть бути версії, на які поліції слід було-б звернути увагу.

Нагадаємо, 28 серпня 2020 року невідомі особи підпалили авто, що належить нашому Клієнту – народному депутату України Гео Леросу.

В той же день, за цим фактом зареєстровано кримінальне провадження № 12020100060002673. Дії невстановлених осіб кваліфіковано за ч. 1 ст. 194 КК (Умисне знищення або пошкодження майна).

#millercriminal