Руслана Демчука змушували свідчити проти Стерненка

03.03.21

Вчора до нашої компанії звернулась за допомогою сторона Руслана Демчука – другого засудженого по справі так званого “викрадення людини”. За цією ж справою нашого Клієнта, Сергій Стерненко, засудили та взяли під варту 23 лютого 2021 року.

Під час конфіденційної розмови з нашим адвокатом Руслан Демчук особисто повідомив, що 2 березня, близько 11:00, невстановлені особи, які представились співробітниками Управління Поліції, відвідали Руслана в Одеському СІЗО. Ці люди вимагали від Демчука дати показання проти Сергія Стерненка. За це обіцяли змінити запобіжний захід шляхом впливу на прокурора.

Після отримання цієї інформації ми невідкладно ініціювали застосування до Руслана Демчука заходів безпеки у вигляді переведення в окрему камеру.

Адвокати нашої компанії направили заяву про злочин, за ч. 1 ст. 373 КК України, – примушування давати показання.

Окрім того, після реєстрації кримінального провадження ми направимо необхідні запити та клопотання з метою встановлення зловмисників та інших причетних до злочину осіб.

Ми також готові взяти цю справу на власний контроль. Тому з 2 березня 2021 року інтереси Руслана Демчука у кримінальному провадженні про так зване “викрадення людини” представляє адвокат нашої компанії Ілля Воробйов.