fbpx

Розпочали співпрацю з тимчасовою слідчою комісією ВРУ з питань роботи державних органів у сфері економічної безпеки

26.12.22

Наша компанія долучиться до роботи тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань економічної безпеки. Комісія розслідуватиме можливі порушення в роботі посадовців Бюро економічної безпеки України, Служби безпеки України, Національної поліції України, Державної податкової служби України, Державної служби фінансового моніторингу України, Державної митної служби України, що призвели до зменшення доходів до бюджетів чи порушення прав бізнесу.

Завдяки успішному багаторічному досвіду у захисті прав клієнтів у сфері економічних та службових злочинів та захисті інтересів потерпілих, ми можемо надати експертну оцінку діям правоохоронців, як з питань правозастосування, так і з точки зору практики.

Ми допоможемо з оцінкою конкретних справ, що можуть свідчити про необґрунтоване перешкоджання роботі підприємств з боку правоохоронців.

Сьогодні під час зустрічі з головою ТСК, народним депутатом Ярославом Железняком, обговорили умови майбутньої співпраці.

ТСК створена для:

  • розслідування можливих фактів порушень законодавства України посадовцями Бюро економічної безпеки України та інших правоохоронних органів, що призвели до зменшення надходжень до бюджету
  • розслідування можливих фактів зловживань та/або неналежного виконання обов’язків посадовими особами Бюро економічної безпеки України, та ряду інших правоохоронних органів, що стало причиною порушення прав суб’єктів господарювання

Ми хочемо продовжувати системно покращувати нашу державу і в межах співпраці з комісією будемо допомагати аналізувати документи та інформацію щодо можливих порушень під час проведення добору кадрів до цих органів, використання ними бюджетних коштів та здійснення розслідувань.

Скарги на дії правоохоронців для розгляду ТСК можна надсилати на електронну пошту economsecuritytsk@rada.gov.ua.