Розгляд протоколів про адміністративні правопорушення за підтримку Сергія Стерненка

27.07.20

Завтра, в приміщенні Шевченківского районного суду міста Києва відбудеться розгляд протоколів про вчинення адміністративних правопорушень відносно Кір’якова Олександра та Виговського Миколи.

Спіробітниками поліції на кожного з наших Клієнтів було складено по 2 адміністративних протоколи, за ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство) та ст. 185 КУпАП (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського).

Нагадаємо, 15.06.2020 під стінами Шевченківського районного суду м. Києва проходило мирне зібрання на підтримку Сергій Стерненко, щодо якого обирався запобіжний захід. В той день під стінами суду були присутні Кір’яков О.Є. та Виговський М.Ю. Під час вищевказаного зібрання, наших Клієнтів з натовпу висмикнули працівники поліції за те, що вони нібито нецензурно лаялись та чіплялись до громадян, хоча будь-яких доказів на підтверждення цих припущень до протоколів не додано.

Результатами участі у мирному зібранні для Кір’якова Олександра та Виговського Миколи виявилось наступне: затримання, доставлення у відділок поліції та по 2 протоколи про адміністративні правопорушення. Крім того, Кір’якову О.Є. було наненесено тілесні ушкодження працівниками поліції.

Завтрашні судові засідання призначені з різницею в 15 хвилин, на 16:15 годину стосовно Кір’якова О.Є., та на 16:30 годину стосовно Виговського М.Ю. Головуючий суддя – Пономаренко Н.В.

Раніше ми писали про вищевказаний інцидент відносно Кір’якова О.Є. Тут:
https://bit.ly/2P3hvPK