fbpx

Результати підготовчого судового засідання по справі С. Стерненка.

29.09.20

Сьогодні, 29.09.2020 у приміщенні Приморського районного суду міста Одеса завершилось підготовче судове засідання по справі за обвинуваченням Сергій Стерненко у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 1 ст. 115, ч. 2 ст. 263 КК України.

Судом розглядались клопотання сторони захисту про повернення обвинувального акту прокурору для усунення недоліків та клопотання сторони обвинувачення про обрання відносно Стерненка запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, строком на 60 діб.

Основними нашими аргументами необхідності повернення обвинувального акту прокурору були:

1. В обвинувальному акті обвинувачення викладено не конкретно. Слідчий і прокурор фактично не визначились, за якою статтею звинувачують нашого Клієнта, оскільки пишуть, що по ст. 115 ККУ, але склад злочину формулюють за ст. 116 ККУ;
2. Не вказано як саме були нанесені тілесні ушкодження, що прямо впливає на кваліфікацію;
3. Відсутній спеціальний закон (логічно й посилання на нього) що регулює право на носіння зброї;
4. У додатках до обвинувального акту та реєстрі матеріалів досудового розслідування відсутня розписка обвинуваченого про отримання копії обвинувального акту та реєстру матеріалів кримінального провадження;
5. В реєстрі матеріалів досудового розслідування відсутні реквізити документів, як того вимагає ст. 109 КПК України.

Наша позиція стосовно клопотання прокурора про обрання відносно Сергія Стерненка запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою викладена тут: 

За результатами розгляду колегією суддів прийнято рішення ВІДМОВИТИ у задоволенні обох клопотаннь.

Суд обрав відносно Сергія Стерненка запобіжний захід у вигляді домашнього арешту в нічний час доби, за місцем проживання у місті Києві. Також справу було призначено до судового розгляду на основі обвинувального акту.

Перше судове засідання по суті заплановано на 09.10.2020 об 11:00 годині.