fbpx

Релокація бізнесу: нові можливості для роботи підприємств, що постраждали від війни

15.04.22

Працююча економіка — одна з передумов перемоги у війні. Щоб якомога більше компаній не припиняли роботу в умовах воєнного стану, держава розробила програму релокації бізнесу. Тобто переміщення підприємств із зони бойових дій у відносно безпечні області, таких наразі в Україні 9.

Щодня розширюється кількість способів та удосконалюється процес релокації.

Одним із таких нововведень є запущена інтернет-платформа для допомоги у релокації бізнесу relocate.prozorro.sale. Майданчик дозволяє не лише подавати заявки як підприємствам, що потребують переміщення, а і тим компаніям, які готові надати для цього приміщення чи інші активи, тобто сприяти в процесі. Платформа дозволяє не лише збирати та опрацьовувати такі запити, а й моніторити онлайн-процес переїзду.

Вона буде корисною:

  • компаніям, які подали заявки на релокацію
  • компаніям, які хочуть допомогти підприємствам з релокацією
  • представникам державних органів, які допомагають з опрацюванням заявок, процесом
  • переїзду, пошуком нових виробничих приміщень та розселенням працівників

Після реєстрації та подання заявки, їх сортують за пріоритетністю — насамперед на переїзд можуть розраховувати стратегічні підприємства та виробники товарів першої необхідності. З заявниками додатково зв’язуються та обговорюють всі нюанси. Послуга безкоштовна та значно пришвидшує процедуру релокації.

«Це нововведення допоможе відцифрувати та систематизувати процес релокації. Що зі свого боку дозволить оживити роботу підприємств, важливу для сплати працівникам заробітної плати та формування надійного економічного тилу»,

коментує помічник адвоката практики захисту бізнесу Андрій Івченко

Якщо у вас є запит на релокацію бізнесу — звертайтеся до нас у будь-який час. Ми проконсультуємо та забезпечимо супровід усієї процедури.

Звернутися за консультацією до наших юристів можна через:

  • офіційний e-mail office@millerlawfirm.ua
  • сайт millerlawfirm.ua (кнопка «залишити запит» праворуч вгорі сторінки)
  • за телефоном +380 (67) 538 45 38