fbpx

PRO BONO

Завдяки активному суспільству ми маємо можливість працювати в державі, в якій є попит на справедливість та верховенство права та закону.

В Україні чимала кількість активістів виборюють зміни. Вони мають відкриту та непохитну позицію, не залежать від інтересів бізнесу чи політики та кидаються в боротьбу в інтересах усієї країни. Чимало наших земляків захищають нас на фронті від зовнішнього ворога, щодня ризикуючи своїм життям. Крім того, в Україні працює багато чесних журналістів, які реалізують своє право на свободу слова, доносячи до нас правдиву та неупереджену інформацію.

Наша соціальна відповідальність перед цими людьми – маленька вдячність, наш борг, який ми сплачуємо за зміни на краще в нашій державі. Саме тому активних громадян, ветеранів АТО, журналістів, які неспроможні себе захищати через брак коштів і чиї конституційні права були зухвало порушені, ми захищаємо за принципом pro bono.

Ми беремося за ті справи, які стосуються захисту честі, гідності та ділової репутації та захисту від кримінального переслідування. Для нас важлива репутація людей, на захист яких ми стаємо. Тож наші справи pro bono – це передусім справи, в які ми віримо.