Посол Словацької Республіки став на захист нашого клієнта.

28.01.21

Марек Шафін, Надзвичайний і Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні вийшов на спільну прес-конференцію із народною депутаткою Галиною Янченко та партнером нашої компанії Масі Найємом. Під час виступу посол закликав правоохоронців захистити словацьких інвесторів в Україні.

Міллер, юридична компанія захищає інтереси ТОВ «Фрунзе 69». Власники компанії – громадяни Словаччини, що вклали свої інвестиції в об‘єкт нерухомості в столиці.

У жовтні минулого року товариство з обмеженою відповідальністю «ФК «Інвестохіллс Веста» відібрала об‘єкт інвестицій у законного власника. Для цього представники компанії скористалися послугами приватного нотаріуса.

Зусиллями юристів та ефективній реакції Тимчасової спеціальної комісії ВРУ з питань захисту інвесторів та через задоволення скарги Колегією Міністерства юстиції України у сфері державної реєстрації нерухоме майно вдалося повернути фактично за 2 місяці.

Однак 23 січня фінансова компанія повторно привласнила собі об’єкт, вдруге перереєструвши права на нього в приватного нотаріуса.

Міллер, юридична компанія робить усе, аби нерухомість знову повернулася до законного власника. Наші адвокати супроводжують клієнта в 10 процесах у господарських судах. Крім того, відкриті три кримінальні провадження, які стосуються інциденту. В одному із них незабаром очікуємо на вручення підозри.

Зухвалі дії з боку фінансової компанії не просто суперечить законодавству України та порушує права конкретного інвестора. Ми впевнені, що такі історії шкодять репутації України як держави, в яку варто вкладати інвестиції.