fbpx

Поліція загубила майно Олексія Белька. Свідки обвинувачення ігнорують суд.

11.09.20

Сьогодні відбулось судове засідання по справі Олексія Белька. Нагадаємо, що декілька судових засідань було відкладено зважаючи на неодноразову неявку свідків події – працівників поліції.

Свідки сторони обвинувачення так і не з’явились, тому суд перейшов до дослідження письмових доказів з метою забезпечення розгляду справи в розумні строки.

Як і планувалось попередньо, сьогодні:

1. Досліджено частину доказів по справі, в тому числі висновок судово-психіатричної експертизи та документи, що характеризують пана Белька.

2. Стороною захисту ініційовано проведення повторної судово-психіатричної експертизи, з метою встановлення, чи потребує пан Белько на даний момент медичної допомоги та чи становить небезпеку для себе та оточуючих. Суд задовольнив клопотання. Повторна експертиза триватиме близько місяця. Від неї залежать подальші висновки суду щодо необхідності вжиття до нашого Клієнта примусових заходів медичного характеру.

3. Частково задоволено клопотання про вжиття заходів щодо збереження майна Олексія. Безумовно через деякий час виникне питання про повернення арештованого майна власнику, зокрема автомобілів. Проте, правоохоронні органи, які арештували автомобілі Олексія, самі достеменно не знають де вони зберігаються. Тому суд зобов’язав прокурора подати на наступне засідання всі наявні в нього документи, які стосуються зберігання автомобілів нашого Клієнта.

Наступне судове засідання відбудеться – о 14 год 00 хв 06.10.2020.

Будемо тримати вас в курсі.