По слідах прес-конференції Президента.

22.05.20

20 травня 2020 року відбулась прес-конференція Президента України Володимира Зеленський, на якій він заявив, що йому відомо хто записував брата Керівника Офісу Президента А. Єрмака, Дениса Єрмака: “Я знаю, хто проводив ці записи. Я знаю, для чого. Я знаю, хто хотів шантажувати ними мене особисто, щоб я зняв Єрмака.”

У зв’язку із цим нашим Клієнтом, народним депутатом України Geo Leros, було направлено заяву до Офісу Генерального прокурора про злочин, передбачений ст. 344 (втручання у діяльність державного діяча), ст. 367 (службова недбалість), ст. 396 (приховування злочину) КК України.

Зі слов адвоката нашої Компанії Оля Веретільник в заявах піднімаються декілька надзвичайно важливих питань:

“По-перше, чи повідомляв Офіс Президента чи сам Президент правоохоронні органи про те, що хтось начебто незаконно записував брата помічника Президента з метою шантажу Президента?

По-друге, які заходи вжиті Офісом Президента щодо попередження протиправних дій щодо Президента (шантаж) і для припинення “самодіяльності” Дениса Єрмака?

І наостанок – чи проводилась в Офісі Президента внутрішня перевірка/розслідування стосовно діяльності Дениса Єрмака та причетності до неї Андрія Єрмака, а також наміру невідомих осіб шантажувати цим Президента?”

Детальніше тут https://bit.ly/36k2D7I.

Про подальший перебіг розслідування інформуватимемо.