fbpx

Підтримуємо захисників «Азовсталі»! 

12.05.22

Оборонці Маріуполя стали символом нескореності нації. Більше двох місяців бійці полку «Азов», морські піхотинці, прикордонники, поліцейські, територіальна оборона та інші формування відбивають щоденні атаки окупантів на металургійний комбінат «Азовсталь».

Там від початку війни у темних сирих підземеллях ховалися від постійних авіаобстрілів сотні людей. Жінок, дітей та людей похилого віку вдалося евакуювати. Але бійці, поранені та частина цивільних залишилися там, у нелюдських умовах, без їжі, води та медикаментів 

Долучаємося до колективного звернення і вимагаємо від Генеральної Асамблеї ухвалити резолюцію, яка зобов’язує рф забезпечити евакуацію всіх людей з «Азовсталі» на територію, підконтрольну українській владі, або на територію третіх безпечних країн.

Ми закликаємо міжнародне співтовариство до рішучих дій щодо негайного направлення у Маріуполь миротворчих сил ООН та:

  1. Забезпечення термінового припинення вогню з гарантіями з обох сторін у Маріуполі.
  1. Організацію негайного контролю за дотриманням режиму припинення вогню третьою стороною.
  1. Морську евакуацію цивільного населення та українських військовослужбовців на територію, підконтрольну українському уряду, або на територію третьої держави-посередника. Морська евакуація може супроводжуватися наземним гуманітарним коридором для цивільного населення та українських військових на територію, контрольовану українським урядом, або до третьої держави-посередника.

Світ повинен негайно перейти до дій. Бо кожна хвилина — це чиєсь життя,

командир 36-ї окремої бригади морської піхоти Сергій Волина.