Печерський районний суд м. Києва призначив до розгляду скаргу адвокатів Міллер, юридична компанія на повідомлення про підозру Білковському.

11.06.21

Олексію Білковському було вручено повідомлення про підозру після участі в акції протесту «Не чуєш? Побачиш!», яка проходила 20 березня під стінами Офісу Президента України на підтримку Сергій Стерненко.

За версією слідства, Олексій вчинив хуліганство із застосуванням предметів, «спеціально пристосованих для нанесення тілесних ушкоджень». Також його підозрюють у підпалі дверей центрального входу до будівлі ОПУ.

Адвокати переконані, що повідомлення про підозру здійснено з порушенням вимог Кримінального процесуального кодексу України. Зокрема відсутні докази причетності нашого Клієнта до скоєння інкримінованих йому злочинів.

Судове засідання у справі Олексія Білковського відбудеться в приміщенні Печерського районного суду м. Києва під головуванням судді Тетяни Ільєвої 14 червня о 14:00.

Як повідомлялося 3 червня, адвокати Компанії подали скарги на повідомлення про підозру Олексію Білковському та Сергію Філімонову, які були учасниками акції на підтримку Сергія Стерненка. Подавати скарги дозволено лише через два місяці з моменту вручення підозри.

Щодо Сергія Філімонова, то скаргу має розглядати суддя Печерського районного суду м. Києва Віталій Писанець. Проте, вже два тижні суддя не може визначити дату засідання