fbpx

Оскаржуємо підозру Філімонову та Білковському за участь в акції на підтримку Стерненка!

03.06.21

Адвокати Міллер, юридична компанія подали до Печерського районного суду м. Києва скарги на повідомлення про підозру Сергій Філімонов та Олексію Білковському.

Підозра була вручена нашим Клієнтам після акції протесту «Не чуєш? Побачиш!», яка проходила 20 березня під стінами Офісу Президента України на підтримку Сергій Стерненко.

Ми вважаємо, що пред’явлена підозра не підтверджується зібраними у ході досудового розслідування доказами, а дії Сергія Філімонова та Олексія Білковського, які їм інкриміновані, не мають складу кримінального правопорушення.

Таким чином слідчими було порушено вимоги п. 3 ч. 1 ст. 276 КПК України та повідомлено нашим Клієнтам про підозру за відсутності достатніх на те доказів.

Сам текст повідомлення про підозру не відповідає вимогам ст. 277 КПК України та не містить у своєму змісті всіх обставин, які відповідно до положень ст. 91 КПК України, підлягають доказуванню у кримінальному провадженні.

Нагадаємо, після акції під Офісом Президента у суботу, 20 березня, правоохоронці вручили підозри нашим Клієнтам. Сергію Філімонову інкримінують хуліганство, Олексію Білковському – хуліганство та умисне знищення або пошкодження майна.