fbpx

Олексія Білковського відправили на цілодобовий домашній арешт.

02.04.21

Печерський районний суд задовольнив клопотання слідчого та обрав щодо нашого Клієнта запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту до 23 травня.

Ми переконані, що таке рішення є незаконним.

Підозра, яка стала підставою для застосування запобіжного заходу, «обґрунтовується» протоколами допиту двох працівників Нацполіції. Примітно, що офіційно вони мешкають за однією адресою та користуються одним і тим самим номером телефону.

Більше того, фальшуючи докази, слідчі навіть не змогли коректно поставити час проведення слідчих дій у протоколах. З цього виходить, що вони одночасного допитали одного свідка та пред’явили фото для впізнання нашого Клієнта іншому.

Прокурор у судовому засіданні також не спромігся надати доказів на підтвердження заявлених ризиків, через які до Білковського просили застосувати цілодобовий домашній арешт. Слідчий просто скопіював норму закону без будь-якого обґрунтування. Для ухвалення рішення судді Константіновій цього виявилося достатньо.

Додамо, що напередодні наші адвокати подали заяву про відвід судді Константінової Крістіни Едуардівни. Проте виклик на її розгляд сторона захисту отримала сьогодні о 9:02, а саме засідання розпочалося о 9:00. Заяву розглянули без нашої участі та не задовольнили.

Детальніше про це писав захисник Олексія Білковського Ілля Воробйов: 

Адвокати Міллер, юридична компанія категорично не згодні із застосованим до нашого Клієнта запобіжним заходом. Відповідно, сьогоднішнє рішення суду ми оскаржуватимемо в апеляції.