fbpx

Наша компанія була долучена до Анатолія Гасюка, адвоката та Керуючого партнера компанії GP Advisors, представляти інтереси Уляни Супрун у справі проти В. Кацмана (захисту честі, гідності та ділової репутації).

23.01.20

Позов про захист честі, гідності та ділової репутації та спростування недостовірної інформації та відшкодування моральної шкоди було подано до В. Кацмана та телеканалу «ZIK» (ТОВ «Телерадіокомпанія «Нові комунікації») у зв’язку з тим, що 06 серпня 2019 року В. Кацман в ефірі вищезазначеного каналу розповсюдив у вільному доступі недостовірну інформацію про Уляну Супрун, яка на той час виконувала обов’язки Міністра охорони здоров’я України.

На попередньому судовому засіданні суд своєю ухвалою задовольнив заяву представника Уляни Супрун про забезпечення доказів та витребував у телеканалу «ZIK» повний текст інтерв’ю та оригінал електронного відеозапису інтерв’ю Кацмана В.Н.

22 січня 2020 року у Печерському районному суді міста Києві продовжилось підготовче засідання. Відповідачі на судове засідання не з’явилися.

Також нам стало відомо, що телеканал «ZIK» не виконав ухвалу суду (про забезпечення доказів) , через що захистом було прийняте рішення звернутись з заявою до Національної поліції України про вчинення кримінального злочину (Невиконання судового рішення).

Наступне судове засідання відбудеться 31 січня 2020 року о 09:30. Адреса суду: м. Київ, вул. Володимирська, буд. 15.