Наша Клієнтка вийшла на зв’язок із рідними

12.04.21

Напередодні, 11 квітня нашій Клієнтці, яку затримали в Дубаї, нарешті надали можливість поговорити з батьками.

Хоча розмова тривала не більше 2 хвилин, дівчина повідомила, що її та інших учасниць зйомки з моменту арешту тримають у поганих умовах, у закритому приміщенні, де навіть немає вікон.

З моменту затримання 3 квітня родичі вперше поспілкувалися з нашою Клієнткою. До цього хлопець та батьки дівчини протягом тижня абсолютно нічого не знали про її місцезнаходження та умови перебування.

Саме тому 9 квітня адвокати Міллер, юридична компанія направили письмове звернення Консулу України в Дубаї. Ми просили невідкладно надати можливість приватної телефонної розмови з затриманою Клієнткою. І за два дні вона все ж таки відбулася.

Разом із тим, з’ясувалося, що інші затримані дівчата так і не отримали можливості поспілкуватися з близькими та рідними.

Крім того, минулого тижня наші адвокати отримали інформацію про те, що затриманих українок збираються депортувати в Україну до понеділка, 12 квітня: cutt.ly/7c50y50.

За нашими даними, сьогодні о 23:25 їх повинні доправити рейсом компанії SkyUp.

Наразі нібито триває підготовка до депортації, проте детальнішої інформації Консульство не повідомляє.

“Зараз пріоритетним напрямком роботи адвокатів є якнайшвидше повернення Клієнтки додому. Після цього будемо працювати в напрямку притягнення до відповідальності організатора заходу та відшкодування завданої Клієнтці шкоди”

коментує керівник Кримінальної практики Alexey Nosov.

Нагадаємо, 3 квітня в Дубаї затримали групу осіб за участь в оголеній зйомці. Підстава – порушення норм суспільної моралі, за законами ОАЕ. Серед них – 11 українок.