fbpx

Чергове судове засідання по справі “Кіборга” Віталія Григор’єва.

22.09.20

24.09.2020 року о 10:30 годині, у приміщенні Голопристанського районного суду Херсонської області відбуватиметься розгляд справи за обвинуваченням Віталія Григор’єва у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 118 КК України (Умисне вбивство при перевищенні меж необхідної оборони).

За клопотанням нашого адвоката, засідання відбуватиметься в режимі відеоконференції зі Святошинським районним судом м. Києва.

На засіданні планується проголошення обвинувального акту, визначення порядку та обсягу дослідження доказів, а також розгляд кількох клопотань сторони захисту.

Нагадаємо, Віталій Григор’єв – колишній “кіборг”, який працює в лісництві. 10 січня 2020 року він патрулював територію і виявив осіб, які незаконно рубали дерева. Після того, як Віталія помітили браконьєри, один з них сів в машину і почав їхати прямо на Григор’єва чим спричинив небезпеку для його життя. Віталію Григор’єву довелось вистрілити в авто щоб врятуватись від наїзду машини. Внаслідок трагічного збігу обставин браконьєр помер, а Віталію було повідомлено про підозру.

Раніше ми писали про попереднє судове засідання тут