fbpx

Міллер, юридична компанія захищає громадянку України, затриману в Дубаї.

09.04.21

Наші адвокати представляють інтереси учасниці зйомки, за яку групу людей затримали в Об’єднаних Арабських Еміратах кілька днів тому.

За правовою допомогою до нашої Компанії звернувся хлопець Клієнтки. Наразі всю інформацію про її стан та місце перебування він дізнається зі ЗМІ.

Після затримання дівчині не надали можливості подзвонити ні хлопцеві, ні батькам. Станом на зараз у рідних зв’язок із дівчиною відсутній.

Наші адвокати невідкладно зв’язались із Консульством України в Дубаї. Ми отримали інформацію, що до понеділка дівчат повинні депортувати додому. Проте на прохання надати можливість родичам поспілкуватись з нашою Клієнткою нам відповіли відмовою.

Підтвердженої інформації про стан, місце перебування та подальшу долю громадянок України наразі немає.

Також зазначимо, що в Консульстві не підтвердили інформацію про накладення на них грошового стягнення та позбавлення волі.

Після розмови, ми письмово звернулися до Консула України в Дубаї з проханням невідкладно надати можливість приватної телефонної розмови з Клієнткою. Очікуємо на відповідь.

Нагадаємо, 3 квітня в Дубаї затримали групу осіб за участь у зйомці у зв’язку з порушенням норм суспільної моралі, за законами ОАЕ. За інформацією МЗС, серед затриманих – 11 українок.