fbpx

“Ламати не будувати” по-рейдерськи.

23.04.21

Коли не залишається аргументів та законних методів, у хід іде сила.

Частково встановлені особи сьогодні продовжують здійснювати спробу увірватися до Словацький дім. Вони збираються під будівлею офісного центру п‘ятий день поспіль. І щоразу їх дії стають все більш агресивними.

Учора особи, зафіксовані на відео, пошкодили замок на вхідних дверях будівлі.

Спершу свої злочинні дії вони спробували приховати. На відео зафіксовано, як встановлена особа заклеїла об’єктив камер відеоспостереження.

А вже за кілька хвилин, намагаючись прорватися в будівлю, ці ж самі люди поламали дверний замок. Цим самим – фактично заблокували вхід, адже двері тепер не можна відкрити.

Фото пошкодження прикріплюємо в першому коментарі до допису.

Адвокати Міллер, юридична компанія написали заяву про злочин до поліції.

Ми продовжуємо контролювати ситуацію та відстоювати майно нашого Клієнта в законний спосіб. Застосування сили та провокації з боку опонентів ще раз доводять, що закон на нашому боці.

Ми наголошуємо, що ситуація із захопленням Словацького дому – це, в тому числі, показник того, наскільки безпечно іноземним інвесторам вести бізнес в Україні. Дії ТОВ “ФК “Інвестохіллс Веста” не повинні накласти відбиток на репутацію нашої держави загалом.

Тому закликаємо громадськість та журналістів звернути увагу на цю справу.

Нагадуємо, що офісне приміщення за адресою вул. Кирилівська, 69 – це об’єкт інвестицій нашого Клієнта, словацького інвестора. Зухвала спроба відібрати майно викликала резонанс та зараз уже перебуває

у фокусі уваги Тимчасова спеціальна комісія з питань захисту прав інвесторівМіністерство Юстиції України, Надзвичайного та Повноважного Посла Словацької Республіки в Україні Marek Šafin та Ukraine Invest.