Хіба можна?

01.03.21

Мін’юст вдруге дав оцінку діям нотаріуса, який переоформив власність нашого клієнта.

Що сталося?

Антирейдерська колегія Мін’юсту визнала незаконними дії нотаріуса Володимира Бригіди, що оформив власність нашого клієнта на іншу компанію. Це сталось завдяки професійній роботі адвокатки Корпоративної практики Anhelina Klymchuk та її помічниці Ruslana Koshel.

Йдеться про офісне приміщення у Києві, по вулиці Кирилівська, 69, вартістю понад 3 мільйони євро. Майно за законом належить нашим клієнтам – інвесторам зі Словацької Республіки, які придбали його в 2019 році і сплатили відповідну вартість шляхом безготівкового розрахунку.

Крім цього, Мін’юст анулював нотаріусу Володимиру Бригіді, який востаннє переоформив право власності на фінансову компанію, доступ до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Рішення колегії підтвердило очевидний факт – дії приватних нотаріусів на виконання заяви фінансової компанії були незаконними. Нагадаємо, право власності на об’єкт двічі переоформлювали на фінансову компанію, звертаючись за послугами до нотаріусів із сумнівною репутацією – Максима Юдіна та Володимира Бригіди.

За допомогу в протидії незаконним діям фінансової компанії та нотаріусів ми окремо дякуємо:
– Антирейдерській колегії при Міністерстві юстиції, Denis Malyuska, Ольга Оніщук (Olga Onishchuk);
– Тимчасова спеціальна комісія з питань захисту прав інвесторів та Галина Янченко (Halyna Yanchenko);
– Національна поліція України;
– Надзвичайному та повноважному послу Словацької Республіки Marek Šafin.