Печерський районний суд м.Києва розглянув скаргу адвокатів Міллер, юридична компанія на повідомлення про підозру Олексію Білковському після участі в акції протесту «Не чуєш? Побачиш!», яка проходила 20 березня під стінами Офісу Президента України на підтримку Сергій Стерненко.

14.06.21

Слідча суддя Тетяна Ільєва відмовила у її задоволенні. Під час засідання проголошено лише вступну та резолютивну частини рішення. Повний текст буде оголошено 18 червня.

Причини такого рішення судді ми зможемо повідомити лише після ознайомлення з повним текстом.

Також адвокати Компанії подадуть апеляційну скаргу на ухвалу слідчої судді.

Нагадаємо, за версією слідства, Олексій вчинив хуліганство із застосуванням предметів, «спеціально пристосованих для нанесення тілесних ушкоджень». Також його підозрюють у підпалі дверей центрального входу до будівлі ОПУ.

Адвокати переконані, що повідомлення про підозру здійснено з порушенням вимог Кримінального процесуального кодексу України. Зокрема відсутні докази причетності нашого Клієнта до скоєння інкримінованих йому злочинів.

Як ми повідомляли 3 червня, адвокати Компанії подали скарги на повідомлення про підозру Олексію Білковському та Сергію Філімонову, які були учасниками акції на підтримку Сергія Стерненка. Подавати скарги дозволено лише через два місяці з моменту вручення підозри.

Щодо Сергія Філімонова, то скаргу має розглядати суддя Печерського районного суду м. Києва Віталій Писанець. Проте, вже більше двох тижнів суддя не може визначити дату засідання.