“Давайте вже після свят” настало.

06.05.21

Невідомі особи продовжують захоплення Словацький дім.

Сьогодні особи, які стверджують, що приміщення належить ТОВ “ФК “Інвестохіллс Веста”, намагалися проникнути всередину. Частково встановлені чоловіки вчинили спробу пошкодити вхідні двері до офісного центру. Їх протиправним діям вдалося запобігти.

Адвокати нашої Компанії викликали поліцію на місце події, а також – написали заяву про злочин за ст. 206 Кримінального кодексу України (протидія законній господарській діяльності).

Правоохоронці діяли в межах закону та зафіксували дії частково встановлених осіб.

Нагадаємо, рейдерське захоплення Словацього дому триває з 21 квітня. У цей день частково встановлені особи почали спроби фізично проникнути до будівлі, що, за законом, належить нашому Клієнтові, словацькому інвестору.

Впродовж тривалого часу зазначені особи тероризували працівників офісного центру своїми спробами проникнення та провокаціями. У їх послужному списку – тиск та застосування фізичної сили до адвокатів нашої Компанії.

Попри це, наші адвокати стримували їх дії в законний спосіб.

Рейдери зробили паузу на Великодні свята, а сьогодні – знову повернулися до справи.

Ми переконані, що захистити право інвестора в цій ситуації означає довести, що безпека ведення бізнесу в Україні – не порожні слова. Саме тому продовжуємо протистояти зухвалим діям рейдерів юридичними аргументами.