День 7 рейдерського захоплення Словацький дім.

27.04.21

Сьогодні псевдоактивіст Ігор Мигович, що підтримує ТОВ “ФК Інвестохіллс Веста”, напав на адвоката нашої Компанії Ілля Воробйов. Агресивний чоловік застосував до нього силу.

Такі дії свідчать про можливе вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 397 КК України (втручання у діяльність захисника чи представника особи).

Всі дії зафіксовані адвокатами Міллер, юридичної компанії і будуть надані поліції для нової заяви про злочин. Також готуємо звернення до Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності НААУ.

Увесь тиждень вищевказані особи перебувають біля будівлі офісного центру. Вчора ці чоловіки погрожували нашій адвокатці Anhelina Klymchuk.

Адвокати Міллер, юридична компанія уже майже тиждень перебувають біля приміщення Словацього дому, який рейдери намагаються захопити, та тримають ситуацію під власним контролем.

Нагадаємо, що частково встановлені особи намагаються увірватися до Словацького дому з 21 квітня. Вони наполягають, нібито власником будівлі є ТОВ “ФК “Інвестохіллс Веста”. Проте, за законом, належить нашому Клієнтові, словацькому інвестору.

Увесь цей час особи, що підтримують фінансову компанію вдаються до провокацій та протиправних дій. Невідомі молодики приїздили до офісу навіть уночі на вихідних. Їхні візити зафіксували камери спостереження.

Як ми вже писали раніше, ТОВ “ФК “Інвестохіллс Веста” двічі заволодівала майном нашого клієнта, звертаючись до приватних нотаріусів. Ті оформлювали право власності на кокмпанію.

Однак адвокати Міллер, юридична компанія двічі оскаржували ці дії в Антирейдерській комісії Міністерства юстиції. Після того, як юридичні аргументи вичерпалися, приміщення намагаються захопити фізично.

Більше про цю історію тут: bit.ly/2SbHoSF