Чотири роки з дня нападу на Катерину Гандзюк

01.08.22

Катерина Гандзюк — херсонська активістка та керуюча справами виконавчого комітету Херсонської міськради. 31 липня 2018 року на неї жорстоко напали, виливши літр сірчаної кислоти. Через 3 місяці від отриманих травм Катерина померла у лікарні. Напад на херсонську правозахисницю скоїли через її активну громадську діяльність. 

Навіть після смерті Катерина зробила для України надважливу річ — об’єднала сотні небайдужих та активних людей у боротьбі за справедливе покарання замовників та виконавців нападу на неї. По спливу чотирьох років ми бачимо, що ці ж люди так само об’єднано та цілеспрямовано допомагають Україні у межах інших ініціатив, а зараз — ще й як волонтери і бійці на фронті.

Наша компанія пишається тим, що є дотичною до цієї спільноти, ми робимо все для того, щоб винних було покарано. 

На якому етапі справа організаторів нападу на Катерину Гандзюк? 

Наразі на лаві підсудних перебувають Олексій Левін та Владислав Мангер. 

Усіх ключових свідків у справі вже допитано, а письмові докази досліджено. 

Нещодавно свідок Сергій Торбін підтвердив у суді, що саме обвинувачений Олексій Левін замовив йому напад на Катерину, але діяв не в своїх інтересах, а як посередник від Владислава Мангера. Сам Сергій Торбін відбув покарання за цей злочин та був звільнений у лютому для участі у війні проти росії.

Надалі очікується допит свідків сторони захисту та окремих експертів. Тож справа через чотири роки вийшла на фінішну пряму та йде до завершення. 

Наступні засідання призначено на 12:00 1 та 2 серпня — відбудеться допит останнього (на цей час) свідка сторони обвинувачення.

Вирок у цій справі має довести, що в нашій державі існує правосуддя навіть за очевидної диспропорції фінансових ресурсів та зв’язків між жертвою та нападниками. 
Будемо інформувати про перебіг подій і дякуємо, що продовжуєте стежити за цією справою!