fbpx

Чергова перерва у справі ветерана АТО Петра Олексюка!

15.07.20

Вчора, суд у черговий раз відклав розгляд справи. Не так як раніше, ми все ж таки почали підготовче судове засідання, проте у ньому було оголошено перерву.

Коротко, про те що відбувалось:

1. Сторона захисту подала клопотання про повернення обвинувального акту з мотивів «неконкретного обвинувачення», а також на підставі того, що обвинувачення вказало в обвинувальному акті «зайву» інформацію, як то сімейний стан обвинувачуваного та ІПН.

2. Одночасно, захист скаржився на нібито незаконне затримання та несвоєчасне внесення відомостей про закінчення досудового розслідування до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

3. Захистники просили змінити запобіжний захід для обох обвинувачених із застави на особисте зобов’язання, та повернути грошові кошти заставодавцю. Важливим є той факт, що адвокати обвинувачених вручили клопотання про зміну запобіжного заходу прокурору під час засідання, а не за 3 години, як того вимагає чинний КПК.

Ми багато чого мали сказати у відповідь, але суддя Смик С.І. швидко заслухавши сторону захисту оголосила перерву у засіданні у зв’язку із закінченням робочого часу суду, фактично не вирішивши питання щодо запобіжного заходу і позбавивши сторону обвинувачення та потерпілого можливості висловитись.

Нагадаємо, справа Петра Олексюка це справа ветерана АТО, у якого лікарі МСЕК вимагали неправомірну вигоду за отримання ним групи інвалідності.

Наступне судове засідання призначено на 15 год. 00 хв. 10 серпня 2020 року.

Дякуємо кожному за підтримку!