Блискавичному досудовому розслідуванню прийшов кінець.

14.04.20

Ухвалою Херсонського міського суду був встановлений строк до 17.04.2020 року. Прокуратура неочікувано вирішила, що всі необхідні докази по справі зібрані і справу можна направляти до суду.

Це дивно, оскільки адвокати нашої компанії і Марина Єлісєєва (директор Регіонального центру з надання БВПП в Херсонській області), які захищають Віталія, вважають, що не всі докази по справі були зібрані.

Окрім того стороні захисту було відмовлено в проведенні ряду слідчих дій – тимчасовому доступі до речей та документів, проведенні судово-медичної експертизи та слідчого експерименту.

Тим часом ми звернулись до Херсонського міського суду зі скаргою на повідомлення про підозру, а до прокурора з клопотанням про закриття провадження у зв’язку з відсутністю в діях Григор’єва В.М. складу злочину.

Тож чекаємо чи встигне Херсонський суд розглянути скаргу на повідомлення про підозру та реакції прокурора.

Віталій Григор’єв – колишній “кіборг”, який працює в лісництві. Він патрулював територію і виявив осіб, що незаконно рубали дерева. Один з браконьєрів сів в машину і почав їхати прямо на Григор’єва чим спричинив небезпеку для його життя. Віталію Григор’єву довелось вистрілити в авто щоб врятуватись від наїзду машини.

До відома Цензор.НЕТУкраїнська правда.